Technolog / Specjalista R&D

Termin ważności:
2021-02-04 - 2021-03-04
Województwo / region:
Gdańsk
Firma:
Aura Herbals

Wymagania

•  Wykształcenie wyższe chemiczne ( technologia chemiczna, synteza organiczna lub inżynieria chemiczna);
•    Wiedza i doświadczenie z zakresu syntezy organicznej oraz technologii organicznej;
•    Chęć zdobycia i pogłębiania wiedzy na temat syntezy organicznych związków krzemu;
•    Doświadczenie w optymalizacji procesów chemicznych, obsługi aparatury chemicznej;
•    Znajomość języka angielskiego w zakresie słownictwa specjalistycznego

    Obowiązki

•    Opracowanie technologii syntezy organicznych na podstawie wiedzy własnej, pracy naukowo-badawczej oraz literatury;
•    Dobór aparatury chemicznej niezbędnej do syntez oraz optymalizacja i  wdrożenie technologii produkcji;
•    Opracowanie optymalnej technologii otrzymywania substancji aktywnej;
• Realizacja wdrożeń nowych technologii otrzymywania substancji aktywnej do skali półtechnicznej/pilotażowej oraz produkcyjnej;
•    Współuczestniczenie w tworzeniu dokumentacji technologicznej oraz specyfikacji jakościowych dla surowców, półproduktów i rozwijanej substancji aktywnej

          Oferujemy

•  Umowę zlecenie lub kontrakt w pierwszym etapie (3- 6 miesięcy): analiza wykonalności,  opracowanie technologii, prace wdrożeniowe i przedprodukcyjne.
(Na tym etapie możliwa jest praca zdalna);
•    Umowę o pracę  (w pierwszym etapie projektu możliwa jest praca zdalna);
•    Atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe warunki pracy;
•    Kierownicze stanowisko w dalszym etapie rozwoju projektu;
•    Karta Multisport;
•    Premie kwartalne;
•   Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole w nowoczesnej Firmie; zajmującej się produkcją suplementów diety, kosmetyków oraz technologią wytwarzania do nich półproduktów.

Zgłoszenia (CV+ zdjęcie) prosimy wysyłać na podany adres mailowy. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Mail: j.paul@auraherbals.pl