Technolog Produkcji

Termin ważności:
2022-05-27 - 2022-08-18
Województwo / region:
Łowicz, lodzkie
Firma:
ukryte

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca wysokiej jakości wyroby farmaceutyczne zarówno w kraju jak i całej Unii Europejskiej. Jest liderem na rynku leków obejmujących podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną oraz OTC i leków generycznych.

Na potrzeby powiększania portfolio produktowego o nowe wyroby, firma poszukuje osób zainteresowanych rolą Technologa Produkcji. Miejscem pracy są okolice Łowicza w woj. łódzkim.

Zadania:

  • Nadzór technologiczny nad procesami wytwarzania podczas produkcji oraz ich optymalizacja;
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej;
  • Dokonywanie prób technologicznych i interpretacja otrzymanych wyników;
  • Wprowadzanie danych technologicznych i raportów w systemie SAP;
  • Bliska współpraca z Klientami;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Chemia, Biotechnologia, Farmacja;
  • Wiedza z zakresu technologii form suchych;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązania problemów;

Firma w zamian oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, interesujące wynagrodzenie wraz z premią roczną, pakiet benefitów włącznie z prywatną opieką medyczną i ubezpieczeniem na życie, dofinansowanie szkoleń oraz kursów.

Źródło

Mini logo hays