TECHNOLOG PROCESÓW BIOTECHNOLOGICZNYCH

Termin ważności:
2020-05-15 - 2020-06-15
Województwo / region:
Olkusz, woj. małopolskie
Firma:
PassionHR

W imieniu  naszego klienta, firmy z branży związanej z nawozami i środkami ochrony roślin, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Chętnie Cię poznamy jeśli:

  • jesteś odpowiedzialny/a
  • nie boisz się wyzwań
  • lubisz pracować w zespole
  • dobrze organizujesz swoją pracę
  • nie lubisz stać w miejscu, szukasz rozwoju

Poznaj obowiązki, które będziesz wykonywał na co dzień:

  • opracowywanie i projektowanie technologii w zakresie namnażania mikroorganizmów w skali ćwierć technicznej i przemysłowej
  • optymalizacja bioprocesowa
  • wykonywanie lub/i udział w badaniach technologicznych i laboratoryjnych
  • prowadzenie dokumentacji, opracowywanie procedur i instrukcji,
  • nadzór i weryfikacja procesów produkcyjnych
  • udział w projektowaniu formulacji użytkowych preparatów mikrobiologicznych
  • udział we wdrażaniu nowych technologii oraz produktów

Nasze wymagania:

  • rok doświadczenia na podobnym stanowisku – zaaplikuj jeśli pracowałeś/aś na podobnym stanowisku w dziale technologicznym w firmie produkcyjnej oraz posiadasz doświadczenie w pracy z reżimem higienicznym, wymaganym przy produkcji biotechnologicznej
  • wykształcenie wyższe – szukamy ludzi, który posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe- biotechnologia lub/ i mikrobiologia
  • znajomość aparatów i urządzeń – musisz wiedzieć jak obsługiwać aparaty i urządzenia używane w produkcyjnych procesach biotechnologicznych
  • znajomość języka angielskiego – wystarczy, że potrafisz pracować z dokumentacją w języku angielskim
  • poruszanie się w środowisku MS Office– w codziennej pracy będziesz używał podstawowych programów
  • odpowiedzialność – będziesz odpowiedzialny/a za optymalizację procesów oraz procedury produkcyjne
  • decyzyjność – będziesz decydował/a o wyborze parametrów w procesach produkcyjnych
  • współpraca – będziesz miał/a okazję współpracować z ambitnym i prężnie rozwijającym się działem R&B

Co możemy zaoferować ze swojej strony?

  • pracę w firmie, która dba o najwyższe standardy
  • umowę o pracę
  • pracę na najnowszej instalacji biotechnologicznej
  • zadania wymagające zaangażowania i ambicji
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji klikając poniżej:

Administratorem danych osobowych jest PassionHR Izabela Ulatowska Bierlet, z siedzibą przy ul. Witosa 1/12 w Olkuszu(kod pocztowy: 32-300), tel.:505 864 416, adres e-mail: izabela.bierlet@passionhr.pl

Napisz do naszego zespołu. Możesz się z nim skontaktować pad adresem e-mail rodo@passionhr.pl lub pod numerem telefonu 735 038 317.

Dane osobowe będą przetwarzane – w zależności od zakresu udzielonej przez Ciebie dobrowolnej zgody - w celu udziału w procesie rekrutacyjnym lub udziału w procesach rekrutacyjnych w przyszłości.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu: udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko przez Panią/Pana wskazane na rzecz Pracodawcy, dla którego Administrator świadczy usługi rekrutacyjne, w zakresie danych osobowych wskazanych w art. 221 § 1 i 4 Kodeksu pracy, a w przypadku Pani/Pana dobrowolnej zgody również w zakresie wizerunku lub innych danych dobrowolnie podanych lub/i w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych na stanowisko przez Panią/Pana wskazane lub podobne, w zakresie danych osobowych wskazanych w art. 221 § 1 i 4 Kodeksu pracy, a w przypadku Pani/Pana dobrowolnej zgody również w zakresie wizerunku lub innych danych osobowych dobrowolnie podanych. Celem rozwiania wątpliwości umieszczenie przez Ciebie w CV lub innych dokumentach aplikacyjnych zdjęcia lub innych danych niewymaganych przepisami Kodeksu pracy będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie, odpowiednio w celu udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym lub w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.