Technolog - Agrochemikalia

Termin ważności:
2020-05-14 - 2020-06-15
Województwo / region:
Grabki Duże, woj. świętokrzyskie
Firma:
Ekoplon Sp. z o.o.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grabki Duże

Zakres zadań:

•  Realizacja projektów badawczo-rozwojowych dotyczących nawozów sypkich i płynnych

•  Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii/receptur oraz ich konwersja do warunków   produkcyjnych

•  Doskonalenie  istniejących procesów technologicznych

•  Wsparcie technologiczne i merytoryczne produkcji

•  Monitorowanie jakości i aktywną współpracę z działem kontroli jakości

•  Poszukiwanie/analizę rynku surowców

•  Tworzenie „map produktów” (przeznaczenie, stosowanie, parametry jakościowe)

Od kandydatów oczekujemy motywacji do pracy oraz:

•  Wykształcenia wyższego w dziedzinie technologii chemicznej lub rolnictwa

•  Samodzielność w działaniu i inicjatywy w rozwiązywaniu problemów: "to da się zrobić"

•  Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

•  Otwartości na innych i umiejętności komunikowania się

•  Znajomości nowości rynkowych w branży agrochemicznej

•  Wiedzy na temat wymagań pokarmowych roślin

•  Mile widziana znajomość technologii produkcji nawozów dolistnych, przepisów dotyczących substancji niebezpiecznych, znakowania towarów

Co oferujemy pracownikom:

•  Praca w nowoczesnej i stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym

•  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•  Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

•  Ubezpieczenie grupowe - oferta dla Pracownika i członka Rodziny

•  Możliwość przystąpienia do prywatnej  opieki medycznej obejmującej  Pracownika i jego Rodzinę

•  Możliwość udziału w konkursach i eventach dla Pracowników i ich Rodzin

•  Nagrody dla najlepszych pracowników

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając poniżej:

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do przesłanego CV:

„Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji  prowadzonych przez  EKOPLON spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą Grabki Duże 82, 28-225 Szydłów nr KRS: 0000565468.”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.