TECHNOLOG

Termin ważności:
2018-08-29 - 2018-09-30
Województwo / region:
dolnośląskie
Firma:
Clarena sp. z o.o. sp.k.

Clarena sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko :

Technolog

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)

KLUCZOWE ZADANIA:

  • samodzielne generowanie pomysłów na nowe produkty, aktywne poszukiwanie inspiracji,
  • opracowywanie receptur i parametrów technicznych oraz technologicznych koniecznych do wprowadzenia nowego wyrobu gotowego na rynek,
  • przygotowanie dokumentacji i kalkulacji kosztowej potrzebnej do opracowania kosmetyku,
  • modyfikacja i udoskonalanie istniejących mas kosmetycznych,
  • współpraca z jednostkami badawczymi.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe (technologia chemiczna, chemia, biotechnologia, kosmetologia pokrewne),
  • min. 2-3 lata doświadczenia przy opracowywaniu receptur kosmetycznych,
  • wiedza specjalistyczna z zakresu wytwarzania kosmetyków,
  • bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych,
  • pasja w tworzeniu nowych produktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • umiejętność podejmowania decyzji.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • profesjonalne środowisko pracy,
  • niezbędna narzędzia do pracy,
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (ubezpieczenie na życie, karta MultiSport),
  • zapewniamy mieszkanie służbowe na okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kadry@clarena.pl

Dane do kontaktu
news

<Wrzesień 2018>

pnwtśrczptsbnd
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
7
8
9
10
16
17
19
21
MEDmeetsTECH #6
2018-09-21 do 2018-09-21
22