Specjalista ds. wsparcia Biura Dyrekcji

For show action iimcb cmyk
Termin ważności:
2022-01-11 - 2022-01-31

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie poszukuje

Specjalisty ds. wsparcia Biura Dyrekcji

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie kalendarzy Dyrekcji Instytutu
  • Organizacja spotkań oraz wizyt gości
  • Organizacja wyjazdów krajowych i zagranicznych Dyrekcji
  • Rozliczanie delegacji Dyrekcji
  • Przygotowywanie pism w jezyku polskim i angielskim oraz weryfikacja dokumentów przedkładanych Dyrekcji Instytutu
  • Prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów pomiędzy komórkami organizacyjnymi i Dyrekcją
  • Przygotowanie materiałów i prezentacji na potrzeby Dyrekcji Instytutu
  • Aktywna współpraca z komórkami organizacyjnymi Instytutu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, zarządzanie bądź pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1) w mowie i piśmie
  • Staranność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i wysoka kultura osobista
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa programów MS Office oraz Power Point
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość pracy w środowisku naukowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku w czołowej instytucji badawczej w Polsce
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia medycznego
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Jak aplikować

  • Termin składania zgłoszeń: 31 stycznia 2022 r.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy recruitment@iimcb.gov.pl
  • W tytule prosimy wpisać "Specjalista_Biuro Dyrekcji" oraz imię i nazwisko
  • Aplikacja musi zawierać CV oraz list motywacyjny w języku angielskim
  • Proszę zawrzeć następujące oświadczenie w aplikacji: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, ul. Księcia Trojdena 4, 02-109 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.” Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Pełna informacja dostępna jest pod linkiem: bit.ly/2YhTVqz

Instytut zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów.