Specjalista ds. Sprzedaży usług laboratoryjnych

Termin ważności:
2020-09-25 - 2020-11-06
Województwo / region:
Kraków, malopolskie
Firma:
ukryte

Specjalista ds. sprzedaży usług laboratoryjnych

 Zakres obowiązków:

  • Rozwój usług analitycznych w branży spożywczej na podległym terenie
  • Pozyskiwanie nowych klientów zgodnie z regionalną strategią sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Identyfikacja potrzeb klientów oraz analiza konkurencji

 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: kierunkowe z zakresu biologii, biotechnologii, technologii żywności lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy w branży laboratoryjnej min. 2 lata lub doświadczenie w sprzedaży usług
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, negocjacyjne
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

 Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód

Źródło

Mini logo hays