Specjalista ds. Regulatory Affairs

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2018-10-18 - 2018-11-18
Województwo / region:
Wielkopolskie, Poznań

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy skrupulatnych i potrafiących samodzielnie planować czas pracy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES ZADAŃ:

  • analiza zdjęć etykiet , uzupełnianie atrybutów na kartach charakterystyk produktów dotyczących CLP i GHS;
  • opracowywanie w j. polskim kart charakterystyk substancji niebezpiecznych;
  • opracowywanie polskojęzycznych etykiet produktów na podstawie kart charakterystyk substancji niebezpiecznych;
  • korespondencja z dostawcami ( UE) dotycząca aktualności i poprawności oznakowania CLP;
  • zarządzanie odpadami, w tym uzupełnianie w systemie atrybutów produktowych związanych z wagą opakowania i klasyfikacją;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Biotechnologia, Biologia, Chemia lub pokrewne) – warunek konieczny;
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomości wymagań prawnych w zakresie rejestracji produktów w obszarze UE ;
  • mile widziana znajomości wymagań prawnych w zakresie rejestracji produktów leczniczych w obszarze poza UE;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • komunikatywność, dokładność, sumienność;
  • umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresowych;
  • umiejętność współpracy w zespole;

OFERUJEMY:

  • samodzielne, ambitne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (karta Multisport, prywatna opieka medyczna);
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy;
  • wynagrodzenie podstawa + prowizja
  • niezbędne narzędzia pracy;

Prosimy  o  umieszczenie  w  CV  następującej  klauzuli:  Wyrażam  zgodę  na  przetwarzanie  moich  danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV pod adres: kariera@argenta.com.pl