Specjalista ds.Produktów Medycznych Łódź/Skierniewice

Termin ważności:
2019-04-15 - 2019-06-26
Województwo / region:
Łódź, lodzkie
Firma:
ukryte

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, niezależnej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Produktów Medycznych.

Zakres obowiązków:
• merytorycznie promowanie produktów firmy w środowisku medycznym i farmaceutycznym
• bycie odpowiedzialnym za współpracę z lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistami

Oczekiwania wobec kandydatów:
• systematycznego rozwijania swoich umiejętności na stanowisku i podnoszenie kompetencji
• pracy zadaniowo
• wykształcenia wyższego o kierunku medycznym lub pokrewnym
• ambitny w wykonywaniu powierzonych zadań
• zmotywowany i kreatywny
• samodzielny, a jednocześnie nastawiony na współpracę
• posiadacz prawa jazdy kat. B

 Nasz klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu: wynagrodzenie zasadnicze + premia uzależniona od wyników
• wysokiej klasy szkolenia
• niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon
• ubezpieczenie na życie
• prywatna opieka medyczna

Źródło

Mini logo hays
Dane do kontaktu
news

<Czerwiec 2019>

pnwtśrczptsbnd
28
31
1
2
3
4
6
Marketing w branży health&beauty
2019-06-06 do 2019-06-06
8
9
10
11
Beauty Innovations 2019
2019-06-11 do 2019-06-11
15
16
17
18