Specjalista ds. Badań Fizykochemicznych

Fit company profile logo trg pr
Termin ważności:
2019-05-31 - 2019-06-30

TÜV Rheinland Polska to czołowa jednostka certyfikująca na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stawiają sobie odpowiedzialne wyzwania. Pracując w TÜV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość.

Miejsce pracy: Wieliczka

nr ref.: SBF/24/18

Kluczowe obowiązki

  • Wykonywanie badań zgodnie z normami i procedurami badawczymi
  • Prowadzenie kontroli bieżącej wyposażenia pomiarowego
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z badaniami
  • Przygotowanie metod do akredytacji (walidacja, szacowanie niepewności)
  • Aktualizacja wiedzy z zakresu wymagań prawnych i normatywnych
  • Dbałość o jakość badań oraz wysoki standard obsługi klienta

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe (Chemia oraz pokrewne)
  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku związanym z prowadzeniem badań fizykochemicznych
  • Doświadczenie w pracy na HPLC-DAD, HPLC-FL i/lub ICP
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań kosmetyków, wyrobów medycznych, środowiska produkcji, produktów do kontaktu z żywnością lub opakowań będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym pracę z dokumentacją
  • Umiejętność pracy z normami ISO, regulacjami prawnymi
  • Znajomość metod i technik badań oraz sprzętu laboratoryjnego
  • Bardzo dobra współpraca w zespole
  • Precyzja i staranność w wykonywaniu zadań
  • Samodzielność i odpowiedzialność za rezultaty pracy

Oferujemy

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)
  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do kart sportowych
  • Pracę o charakterze mobilnym – częste wyjazdy na audyty / inspekcje
  • Współpracę w gronie specjalistów, w tym w środowisku międzynarodowym

Opis firmy

TÜV Rheinland Polska częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, wiodącego dostawcy usług dla przemysłu na świecie.

Naszą główną domeną jest certyfikacja wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu, audyty, inspekcje, weryfikacje, opiniowanie. Bazując na wieloletnim doświadczeniu grupy TÜV Rheinland, polski oddział oferuje szeroką gamę usług dla przedsiębiorstw z różnych gałęzi gospodarki. Współpracę z naszymi partnerami biznesowymi opieramy na wiarygodności, rzetelności i tradycji.

Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem kariery w TÜV Rheinland prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem naszego formularza online.

Dane do kontaktu
news

<Czerwiec 2019>

pnwtśrczptsbnd
28
31
1
2
3
4
6
Marketing w branży health&beauty
2019-06-06 do 2019-06-06
8
9
10
11
Beauty Innovations 2019
2019-06-11 do 2019-06-11
15
16
17
18
Innowacyjny Szpital: Matka i dziecko
2019-06-18 do 2019-06-18