RESEARCH ASSOCIATE - Wrocław

For show action cellis logo wybrane cmyk
Termin ważności:
2020-08-25 - 2020-09-28
Województwo / region:
dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Cellis Sp. z o.o.

Firma Cellis Sp. z o.o. poszukuje aktualnie dwóch osób na stanowisko:

RESEARCH ASSOCIATE

W projekcie „Innowacyjna terapia komórkowa glejaka” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020 w ramach Szybkiej ścieżki

Miejsce pracy: Wrocław

Główny zakres obowiązków:
●    Wykonywanie prac badawczych: kompleksowanie białek z innymi białkami/ małocząsteczkowymi związkami/ oligonukleotydami oraz analiza przygotowanych kompleksów
●    Analiza uzyskanych danych i ich interpretacja
●    Prowadzenie dokumentacji naukowej (zeszyt laboratoryjny, protokoły)
●    Prezentacja i raportowanie wyników badań naukowych

Wymagania:
●    Ukończone studia magisterskie na kierunku biologicznym, biochemicznym, biotechnologicznym, chemicznym, medycznym, weteryjnaryjnym lub pokrewnym
●    Doświadczenie w pracy z rekombinowanymi białkami (reakcja koniugacji oraz w pracy z koniugatami białkowymi, peptydami, małocząsteczkowymi związkami, oligonukleotydami, metalami)
●    Znajomość technik spektroskopowych (UV-VIS, fluorescencja), elektroforetycznych (SDS-PAGE), DLS (np. Zetasizer), FPLC, HPLC oraz spektrometria mas
●    Dobra znajomość języka angielskiego w  mowie i piśmie
●    Dobra organizacja pracy, praca w warunkach sterylnych, samodzielność oraz komunikatywność
●    Umiejętność analitycznego myślenia, wysoka motywacja i kreatywność

Mile widziane:
●   Wcześniejsze doświadczenie w pracy w firmie biotechnologicznej

Oferujemy:
●    Zatrudnienie na pełny etat
●    Możliwość współtworzenia sukcesu dynamicznie rozwijającej się firmy biotechnologicznej
●    Możliwość zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji
●    Współpracę z młodym i entuzjastycznym zespołem

Osoby zainteresowanie dołączeniem do Zespołu serdecznie zapraszamy do nadsyłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres office@cellis.eu z dopiskiem „RESEARCH ASSOCIATE_WROCŁAW”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cellis Sp. z o.o., z siedzibą
przy ul. Generała Zajączka 28, 01-510 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."

Informujemy, że rozmowy kwalifikacyjne mogą być prowadzone w formie wideorozmowy online.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.