Regulatory Affairs Manager/Head

Termin ważności:
2022-11-23 - 2022-12-29
Województwo / region:
Warszawa, mazowieckie
Firma:
ukryte

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie spółki w kontaktach z urzędami nadzorującymi obrót produktami leczniczymi oraz innymi produktami będącymi w portfolio firmy, w zakresie rejestracji oraz utrzymania produktu na rynku.
  • Bieżące zarządzanie powierzonymi projektami w ramach współpracy na poziomie lokalnym z zespołami wewnętrznymi (marketing, dział medyczny, market access, dział jakości, finansowy, supply chain, itp.)
  • Bieżące zarządzanie powierzonymi projektami w ramach współpracy na poziomie globalnym z zespołami Regulatory partnerów handlowych.
  • Komunikowanie ryzyk i szans oraz decyzji regulacyjnych, które mogą potencjalnie wpłynąć na portfel firmy
  • Wspieranie i rozwój portfolio firmy w zakresie rejestracji oraz utrzymania produktu na rynku.
  • Planowanie budżetu i planów składania wniosków z zespołem Regulatory lokalnym oraz globalnym
  • Prowadzenie wewnętrznych baz danych i aktualizowanie dokumentacji zgodnie z polityką departamentu
  • Nadzór nad przygotowaniem i zatwierdzeniem tekstów druków informacyjnych oraz merytorycznej zawartości opakowań.
  • Akceptacja materiałów promocyjnych/informacyjnych pod względem zgodności z informacją rejestracyjną
  • Monitoring i analiza zmian w polskich i europejskich przepisach z obszaru rejestracji produktów
  • Zapewnienie wysokiej jakości merytorycznej prowadzonych działań zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku własnego oraz firmy poprzez zaangażowanie, współpracę inicjowanie konstruktywnych rozwiązań.
Oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe w obszarze life sciences – mile wdziany mgr farmacji
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakiety MS Office
  • Aktywne podejście do realizacji powierzonych celów
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie, w której kultura opiera się na wartościach, takich jak odwaga, szacunek, współpraca, uczciwości i innowacja.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych firmy w Polsce i na świecie oraz swobodny dostęp do bazy rozwojowej
  • Umowa o pracę
  • Samochód
  • Bezpłatny parking dla zmotoryzowanych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in. opiekę dla pracowników i członków ich rodzin, karta Multisport, dostęp do bezpłatnej platformy nauki języka angielskiego oraz udogodnienia w zakresie elastycznego czasu pracy (np. home office, elastyczne godziny pracy)

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Źródło

Mini logo hays
Dane do kontaktu
news

<Grudzień 2022>

pnwtśrczptsbnd
30
1
2
VI Wigilia PTSF
2022-12-02 do 2022-12-04
5. Forum Nowoczesnej Diabetologii
2022-12-02 do 2022-12-03
3
4
5
6
Biotech Day on GPW
2022-12-06 do 2022-12-06
7
Beauty Innovations 2022
2022-12-07 do 2022-12-08
8
MEDmeetsTECH
2022-12-08 do 2022-12-08
10
11
12
POLISH TELEHEALTH ALLIANCE 2022
2022-12-12 do 2022-12-12
13
WEBINAR | Kosmetyki koszerne
2022-12-13 do 2022-12-13
15
16
17
18