Redaktor branżowy – dział biznesu

Termin ważności:
2019-02-28 - 2019-03-28
Województwo / region:
Cała Polska
Firma:
Bio-Tech Media Sp. z o.o.

Bio-Tech Media Sp. z o.o. firma działająca w sektorze mediów branżowych zarówno internetowych, jak i prasowych. Wydawca portali: Biotechnologia.pl i CodziennikKosmetyczny.pl. Organizator ogólnopolskiej konferencji BeautyInnovations – Forum Branży Kosmetycznej. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku ogólnopolskim poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: zdalna
Opis stanowiska:
•   redagowanie artykułów o charakterze newsów z dziedziny innowacyjnego biobiznesu, opartych na autorskim przeglądzie informacyjnym,
•   własne propozycje materiałów autorskich,
•   pozyskiwanie komentarzy od wiodących w branży firm i Instytucji,
•   kontakt z przedstawicielami czołowych firm innowacyjnych w Polsce oraz prowadzenie wywiadów w formie bezpośredniej, telefonicznej czy mailowej,
•   udział w spotkaniach, konferencjach branżowych,
•   realizacja tematów zaproponowanych przez redakcję.

Oczekujemy:
•   mile widziane doświadczenie w redagowaniu newsów biznesowych oraz znajomość rynku;
•   umiejętności pracy pod presją czasu i szybkiej reakcji na pojawiające się doniesienia;
•   stałego researchu branży;
•   zaangażowania w pozyskiwaniu wysokiej jakości kontentu;
•   dostępności pod telefonem i mailem w przypadku szybkiej potrzeby kontaktu ze strony redakcji czasu na równie szybkie zredagowanie artykułu;
•   elastyczności i dostępności w przypadku ważnych wydarzeń branżowych.

Oferujemy:
•   zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną;
•   wynagrodzenie podstawowe za każdy tekst + system prowizyjny zależny od charakteru tekstu oraz wyników jego statystyk;
•   zwrot kosztów poniesionych w wyniku delegacji,
•   pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i branży;
•   możliwość współtworzenia nowych i innowacyjnych projektów;
•   możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w rozwoju całej firmy,
•   w dużej mierze własną organizację czasu i miejsca pracy.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranym kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biznes@biotechnologia.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.