Przedstawiciel Regionalny (Segment Przemysłowy)

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2019-10-08 - 2019-11-08
Województwo / region:
Wielkopolskie, Poznań

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Działamy w obszarze sprzedaży i dystrybucji wiodących światowych marek wyznaczających kierunki rozwoju w zakresie odczynników diagnostycznych oraz sprzętu laboratoryjnego do badań mikrobiologicznych, molekularnych i fizykochemicznych, produktów spożywczych, kosmetycznych i farmaceutycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy gotowych na nowe wyzwanie i ambitnych osób do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Regionalny
Segment Przemysłowy
Region Południowo-wschodni

ZAKRES ZADAŃ:
• bieżące zarządzanie współpracą z klientami firmy z obszarów diagnostyki i KJ produkcji przemysłowej (żywności, kosmetyki, farmaceutyki)
• rozwijanie sprzedaży u dotychczasowych klientów oraz realizacja budżetu sprzedaży w określonym obszarze i asortymencie
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
• samodzielność w ustalaniu warunków współpracy z kontrahentami, w tym przygotowywanie ofert asortymentowych i cenowych, obsługa postępowań przetargowych
• reprezentowanie firmy na targach i seminariach, doradztwo merytoryczne i techniczne w zakresie optymalnego doboru produktów z portfolio firmy;
• sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych celów i zadań
• monitorowanie działań konkurencji;

WYMAGANIA:
• wykształcenie kierunkowe (Biologia, Biotechnologia, Mikrobiologia, Technologia Żywności lub pokrewne);
• poparte wynikami doświadczenie w pracy w sprzedaży lub usługach
• samodzielność, otwartość i komunikatywność oraz umiejętność pracy w zmiennym środowisku
• dyspozycyjność w zakresie odbywania podróży służbowych i posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
• gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji i umiejętności w środowisku międzynarodowym
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
• umiejętność pracy projektowej w zespole;
• doświadczenie w pracy w laboratorium będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w gronie długoletnich pracowników;
• System premiowy dostosowany do stanowiska;
• Samodzielne stanowisko na zasadach home office;
• Kartę Multisport;
• Prywatną opiekę medyczną Lux-Med.;
• Wczasy pod gruszą;
• Dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych;
• Premie świąteczną;
• Samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego;
• Szkolenia merytoryczne i kompetencyjne;
• Dofinansowanie studiów i kursów.

CV prosimy wysyłać na adres: kariera@argenta.com.pl

Dane do kontaktu
news

<Październik 2019>

pnwtśrczptsbnd
2
Business Insider Trends Festival
2019-10-02 do 2019-10-03
4
BioNinja Challenge 2019
2019-10-04 do 2019-10-06
5
6
11
12
13
15
Forum Pharma 360° PLanet
2019-10-15 do 2019-10-16
19
20
23
25
27
28