Przedstawiciel naukowy (k/m /i) w zakresie doradztwa i sprzedaży w południowej Polsce

Fit company profile promega logo sol 300dpi
Termin ważności:
2019-02-18 - 2019-03-31
Województwo / region:
Cała Polska
Firma:

Firma Promega jest jednym z największych przedsiębiorstw działających na globalnym rynku Life Science. Spółka Promega GmbH z siedzibą w niemieckim Mannheim odpowiada za sprzedaż produktów koncernu Promega oraz obsługę klientów w Niemczech, Austrii, Polsce i całej Europie Środkowowschodniej I Wschodniej. Dzięki naszej innowacyjności oraz najwyższym standardom i kompleksowym usługom wciąż rozwijamy naszą działalność rynkową.

W możliwie najszybszym terminie poszukujemy na czas nieokreślony kandydata/kandydatki na stanowisko:

Przedstawiciel naukowy (k / m / i)

w zakresie doradztwa i sprzedaży w południowej Polsce

(zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin - pół etatu)

Opis stanowiska:

Obsługujesz i odwiedzasz klientów w jasno określonym obszarze z biura w domu.

Potrafisz rozwijać́ stosunki z kluczowymi klientami, badasz możliwości rynkowe oraz przyczyniasz się̨ do kreacji dobrego wizerunku firmy.

• Badanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie rozwiązań́ naukowo-technicznych.

• Opracowanie i realizacja planu obszaru we współpracy z osobą odpowiedzialną za obszar lub z kierownikiem sprzedaży (cele sprzedaży, działania, oferty, koszty).

• Opieka nad kluczowymi klientami

• Planowanie i prowadzenie fachowych seminariów dla użytkowników i klientów

• Uczestnictwo w kongresach i targach

• Organizacja i pomoc w działaniach marketingowych (np. warsztaty dla klientów)

• Obserwacja rynku (konkurencja, ryzyko, trendy) oraz sporządzanie sprawozdań́ kwartalnych

• Poszerzanie bazy klientów

Kwalifikacje:

• Posiadasz wykształcenie wyższe w dziedzinie biologii molekularnej lub w podobnej dziedzinie nauk biologicznych/ przyrodniczych

• Masz wieloletnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej, np. w ramach doktoratu

• Oprócz doskonałej znajomości języka polskiego posługujesz się̨ bardzo dobrze językiem angielskim w mowie i w piśmie oraz przynajmniej w podstawach językiem niemieckim

• Potrafisz komunikować́ się i negocjować́ z partnerami handlowymi osobiście i na piśmie

• Podróżne do klientów samochodem firmowym (do 80 proc. czasu pracy) sprawiają̨ Ci przyjemność́.

• Ponadto dysponujesz wysokim poziomem motywacji, dobrze gospodarujesz czasem i jesteś́ uprzejmy/-a i otwarty/-a w komunikacji.

• Obsługa komputera nie jest Ci obca - pakiet MS Office lub podobne programy komputerowe

Co oferujemy?

• Solidny rozwój w zakresie nauk przyrodniczych i w zakresie obsługi klientów w jednej z pięciu największych firm działających na globalnym rynku Life Science

• Zatrudnienie wstępnie na czas określony z możliwością̨ przekształcenia w umowę̨ na czas nieokreślony, w niepełnym wymiarze czasu (pół etatu)

• Zatrudnienie, które można idealnie pogodzić́ z obowiązkami w rodzinie (dzieci, opieka, itp.)

• Możliwość́ wnoszenia własnych pomysłów oraz interaktywna współpraca z zespołem

• Wzajemne wsparcie w dobrym zespole (np. w działaniach marketingowych – warsztatach dla klientów itp.)

Wyślij swoje dokumenty w języku angielskim

Jeżeli masz pytania, napisz do nas:

E-mail: jana.hoernisch@promega.com

Promega GmbH

 High-Tech-Park

 Schildkrötstraße 15

68199 Mannheim, Niemcy

www.promega.com