Przedstawiciel Naukowy

For show action genomed logo blysk
Termin ważności:
2021-04-14 - 2021-05-14
Województwo / region:
Firma:
Genomed

Stanowisko: Przedstawiciel Naukowy
Obszar pracy: woj. małopolskie/śląskie/świętokrzyskie/podkarpackie

Główne zadania:

  • Prezentowanie i promocja usług w zakresie sekwencjonowania genomowego (NGS), sekwencjonowania metodą Sangera oraz syntezy oligonukleotydów w środowisku naukowym
  • Wizyty u klientów, spotkania z zespołami naukowymi na podległym terenie
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Zbieranie informacji na temat potrzeb klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami
  • Pozyskiwanie zamówień
  • Raportowanie wykonywanych działań
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe; kierunki związane z biologią, biotechnologią, genetyką, itp.
  • Mile widziani doświadczeni przedstawiciele naukowi, posiadających sieć kontaktów handlowych na danym terenie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność w realizacji celów
  • Jesteśmy otwarci na współpracę z pracownikami naukowymi, którzy nie mają doświadczenia jako przedstawiciele handlowi, ale posiadają merytoryczne przygotowanie w dziedzinie sekwencjonowania NGS i metodą Sangera oraz wykorzystania oligonukleotydów i sond molekularnych.

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)
  • Pakiet opieki medycznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego firmie, będącej liderem badań genetycznych w Polsce

Rozważymy podjęcie współpracy z przedstawicielami medycznymi i naukowymi  lub freelancerami, którzy chcieliby poszerzyć portfolio sprzedawanych produktów

Aplikacje wraz z poniższą klauzulą RODO prosimy wysyłać na adres mailowy: praca@genomed.pl.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.