PRZEDSTAWICIEL NAUKOWO-HANDLOWY

Termin ważności:
2021-04-21 - 2021-05-23
Województwo / region:
pomorskie, Gdańsk; mazowieckie, Warszawa
Firma:
Immuniq

Firma IMMUNIQ, wiodący dystrybutor odczynników do badań naukowych i diagnostycznych, wykorzystywanych przy pracy laboratoryjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Liczba stanowisk: 2
Obszar pracy: Warszawa, Gdańsk (Pomorze)

Zadania:
• Pozyskiwanie nowych Klientów,
• Stały kontakt oraz gromadzenie informacji, na temat potrzeb Klientów, na podległym terenie,
• Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji,
• Przygotowywanie ofert handlowych/pozyskiwanie zamówień,
• Raportowanie wykonywanych działań.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe; kierunki związane z medycyną, biologią, biotechnologią, analityką medyczną itp.
• Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela, w branży diagnostycznej,
• Samodzielność w realizacji zadań oraz doskonała organizacja pracy,
• Łatwość nawiązywania kontaktów,
• Konsekwentne dążenie do realizacji założonych celów.

Oferujemy:
• Umowę o pracę/pełny etat,
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)
• Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wyników sprzedaży (min. 4 839 zł brutto)

Aplikacje wraz z poniższą klauzulą, prosimy wysyłać na adres mailowy: info@immuniq.pl
Informujemy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu rekrutacyjnym przez firmę Immuniq Beata Solon-Gogol z siedzibą w Żorach przy ulicy Sąsiedzkiej 1 (administrator danych), na potrzeby rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych (art.6 ust.1 lit. a ) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz.1000)”.
Klauzula Informacyjna Administratorem danych osobowych jest IMMUNIQ Beata Solon-Gogol. Siedziba firmy: ul. Sąsiedzka 1, 44-240 Żory. Dane osobowe zawarte w CV, zbierane są i będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu. Firma IMMUNIQ Beata Solon-Gogol przetwarza dane kandydatów do pracy (dane osobowe ujęte w CV, są wykorzystywane wyłącznie w celu bieżącej rekrutacji. Po zakończeniu rekrutacji wszystkie CV
są niszczone, a CV przesłane na e-maile są usuwane). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am, poinformowany/a, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Przysługuje Państwu prawo do dostępu i sprostowania swoich danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, cofnięcia zgody, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.