Przedstawiciel Medyczny

Termin ważności:
2020-06-22 - 2020-07-31
Województwo / region:
Wroclaw, dolnoslaskie
Firma:
ukryte

Dla naszego Klienta oryginalnej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Medycznego:

Kluczowe obowiązki:

  • merytoryczne promowanie produktów immunologicznych i neurologicznych w środowisku medycznym i farmaceutycznym
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji ze środowiskiem medycznym, na wyznaczonym obszarze
  • odpowiedzialność za współpracę z lekarzami POZ oraz specjalistami
  • systematycznie rozwijanie swoich umiejętności na stanowisku i podnoszeniu kompetencji
  • uczestnictwo w wysokiej klasy szkoleniach
  • praca zadaniowa
Oczekiwania:
  • absolwentem studiów wyższych, atutem będzie kierunek medyczny lub pokrewny
  • ambitny w wykonywaniu powierzonych zadań
  • z innowacyjnym podejściem, motywacją i myśleniem strategicznym
  • samodzielny a jednocześnie nastawiony na współpracę
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Klient oferuje:
  • umowę o pracę
  • pracę z najwyżej jakości lekami
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • samochód służbowy, komputer, telefon

Źródło

Mini logo hays
Dane do kontaktu
news

<Lipiec 2020>

pnwtśrczptsbnd
29
30
NutraFood Poland
2020-06-30 do 2020-07-02
Oznaczanie probówek PCR
2020-06-30 do 2020-06-30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13