Przedstawiciel Handlowy (region: woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie)

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2019-02-27 - 2019-03-27
Województwo / region:
Wielkopolskie, Poznań

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy komunikatywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Region: woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie

ZAKRES ZADAŃ:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż asortymentu spółki na powierzonym terenie
  • ustalanie szczegółów warunków współpracy i nadzorowanie prawidłowego jej przebiegu;
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami na powierzonym terenie;
  • doradztwo merytoryczne i techniczne w zakresie produktów z portfolio firmy;
  • dbałość o realizację założonych planów sprzedażowych;
  • monitorowanie działań konkurencji;
  • sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych zadań;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Biologia, Biotechnologia, Mikrobiologia lub pokrewne) – warunek konieczny;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych;
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie;
  • komunikatywność, dokładność, sumienność, asertywność;
  • umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy;
  • umiejętność pracy z pod presją czasu i w warunkach stresowych;
  • umiejętność współpracy w zespole;

OFERUJEMY:

  • samodzielne, ambitne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (dofinansowanie wakacji, prywatna opieka medyczna)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy;
  • wynagrodzenie podstawa + premia
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

Prosimy  o  umieszczenie  w  CV  następującej  klauzuli:  Wyrażam  zgodę  na  przetwarzanie  moich  danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV pod adres: kariera@argenta.com.pl