PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - Biologia Molekularna

For show action biomaxima logotype gray orange
Termin ważności:
2021-04-13 - 2021-05-16
Województwo / region:
Centralna Polska
Firma:
BioMaxima S.A.

BioMaxima S.A. jest notowanym na NewConnect polskim producentem podłoży i testów mikrobiologicznych, a także szerokiej gamy odczynników oraz sprzętu do diagnostyki in vitro. Dzięki szerokiej ofercie produktów jest znaczącym partnerem dla wielu klientów z rynku diagnostyki klinicznej, weterynaryjnej oraz przemysłowej zarówno w Polsce (zaopatrując ponad 1800 laboratoriów) jak i na rynkach międzynarodowych (współpracując z 60 dystrybutorami na czterech kontynentach).

Obecnie do działu biologii molekularnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Biologia Molekularna

Obszar działania: Centralna Polska

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Budowa i utrzymanie relacji z klientami w celu promocji i sprzedaży produktów firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych i innych dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży
  • Wsparcie merytoryczne klientów
  • Realizacja budżetu na wyznaczonym terenie
  • Raportowanie zadań

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe w zakresie biologii molekularnej, biotechnologii lub nauk pokrewnych (wymagane)
  • praktyczna wiedza z zakresu biologii molekularnej (wymagane)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kategorii B i  gotowość do wyjazdów służbowych
  • obsługa komputera, Word Excel, Power Point
  • dobra organizacja pracy, kreatywność, sumienność, zdolności komunikacyjne

OFERUJEMY:

  • ambitną pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie i terminowość wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana naszą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: p.sankowska@biomaxima.com

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
Oświadczam, iż zapoznałem/am się z informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych przez BioMaxima S.A. w Lublinie, z siedzibą przy ul. Vetterów 5, 20-277 Lublin i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych objętych składaną aplikacją oraz dołączonymi informacjami/dokumentami, dla potrzeb i w celu związanym z prowadzeniem postępowania rekrutacyjnego.
Jednocześnie wyrażam [TAK lub NIE] zgodę na przetwarzanie moich danych w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych na przyszłość w okresie 3 miesięcy."