PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

For show action biomaxima logotype gray orange
Termin ważności:
2021-04-13 - 2021-05-16
Województwo / region:
dolnośląskie, wielkopolskie, opolskie, lubuskie
Firma:
BioMaxima S.A.

BioMaxima S.A. jest notowanym na NewConnect polskim producentem podłoży i testów mikrobiologicznych, a także szerokiej gamy odczynników oraz sprzętu do diagnostyki in vitro. Dzięki szerokiej ofercie produktów jest znaczącym partnerem dla wielu klientów z rynku diagnostyki klinicznej, weterynaryjnej oraz przemysłowej zarówno w Polsce (zaopatrując ponad 1800 laboratoriów) jak i na rynkach międzynarodowych (współpracując z 60 dystrybutorami na czterech kontynentach).

Obecnie do działu mikrobiologii poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obszar działania: dolnośląskie, wielkopolskie, opolskie, lubuskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Budowa i utrzymywanie relacji z klientami w celu promocji  i sprzedaży produktów firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych i innych dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży
  • Realizacja budżetu na wyznaczonym terenie
  • Wsparcie merytoryczne dla klientów

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • Wykształcenie wyższe (biologia, mikrobiologia, technologia żywności lub pokrewne),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność kreatywność i systematyczność
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat B
  • Obsługa komputera; programy Word, Excel, Power point
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana naszą ofertą, prześlij nam swoje cv na adres: p.sankowska@biomaxima.com

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
Oświadczam, iż zapoznałem/am się z informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych przez BioMaxima S.A. w Lublinie, z siedzibą przy ul. Vetterów 5, 20-277 Lublin i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych objętych składaną aplikacją oraz dołączonymi informacjami/dokumentami, dla potrzeb i w celu związanym z prowadzeniem postępowania rekrutacyjnego.
Jednocześnie wyrażam [TAK lub NIE] zgodę na przetwarzanie moich danych w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych na przyszłość w okresie 3 miesięcy."