Pracownik naukowy/Naukowiec – neurofarmakologia in vivo

For show action final logo blue lg
Termin ważności:
2022-01-10 - 2022-02-10
Województwo / region:
Olsztyn
Firma:
Transpharmation Poland

Transpharmation Poland Sp. z o.o. w Olsztynie
poszukuje pracownika na stanowisko
Pracownika naukowego/Naukowca – neurofarmakologia in vivo

Transpharmation Poland to Polski oddział Transpharmation Ltd. (www.transpharmation.co.uk) szybko rozwijające się CRO (Contract Reasearch Organization) rozpoznawalnej przez firmy farmaceutyczne i biotechnologiczne na całym świecie za nowatorskie podejście do badań przedklinicznych. Obecnie poszukujemy zmotywowanego Pracownika naukowego/Naukowca z doświadczeniem w modelach zwierzęcych w dziedzinie neurobiologii/neurofarmakologii aby dołączył do naszego powiększającego się zespołu w nowej polskiej placówce na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Zadania:

  • Planowanie, projektowanie i praktyczne wykonywanie przedklinicznych badań in vivo
  • Planowanie i przeprowadzanie walidacji farmakologicznych nowych potencjalnych modeli badawczych wspierających postęp projektów i poszerzających portfolio firmy
  • Generowanie wysokiej jakości protokołów i realizacja projektów badawczych dla klientów w uzgodnionych terminach
  • Przygotowanie niezbędnych wniosków do Lokalnej Komisji Etycznej
  • Analiza i prezentacja danych eksperymentalnych i kluczowych ustaleń na spotkaniach naukowych

Wymagania:

  • Tytuł magistra lub doktora z farmakologii, biotechnologii lub dyscypliny pokrewnej
  • Wysoka motywacja, zdolność do niezależnego planowania pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi, mile widziane doświadczenie badawcze w zakresie procedur behawioralnych i zabiegów chirurgicznych

Zgłoszenia należy przesłać wraz z listem motywacyjnym (maksymalnie 2 strony), CV i informacjami kontaktowymi do przynajmniej jednej osoby w celu wystawienia referencji do Dr Ewy Sokołowskiej (ewa.sokolowska@transpharmation.co.uk) do piątku 11 lutego 2022 r. W tytule e-maila należy wpisać: „Pracownik naukowy/Naukowiec – Neurofarmakologia in vivo”.

Transpharmation zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów.

Prosimy o dołączenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Transpharmation Poland Sp. z o.o., ul. Oczapowskiego 13 blok 105D, 10-719 Olsztyn, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej przez Transpharmation Poland Sp. z o.o..