Opiekun gryzoni laboratoryjnych w zwierzętarni

For show action iimcb cmyk
Termin ważności:
2019-10-30 - 2019-11-30
Województwo / region:

Wymagania:

  • co najmniej średnie wykształcenie
  • odbyte szkolenia w zakresie opieki nad zwierzętami laboratoryjnymi
  • co najmniej 2-letni staż pracy na stanowisku związanym ze sprawowaniem opieki nad zwierzętami laboratoryjnymi
  • znajomość języka angielskiego
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Zadania:

  • sprawowanie opieki nad gryzoniami laboratoryjnymi (ocena stanu zdrowia i kondycji zwierząt oraz zachowania ich dobrostanu),
  • przygotowanie i wymiana klatek, poideł i elementów urozmaicenia środowiska oraz ich mycie i sterylizowanie, karmienie i inne prace związane z funkcjonowaniem zwierzętarni
  • kontrola pracy urządzeń i dbanie o terminowe serwisowanie
  • dbanie o czystość w tym odkażanie powierzchni użytkowych zwierzętarni
  • organizacja prac w hodowli i kontrola stanów ilościowych zwierząt
  • organizacja szkoleń praktycznych z zakresu pracy w zwierzętarni

Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę pracy w czołowej instytucji badawczej w Polsce
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, benefity sportowe
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Długotrwałe i stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjny pakiet socjalny
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty:

  • CV

Zainteresowane osoby, spełniające w/w wymagania, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: recruitment@iimcb.gov.pl do dnia 30.11.2019 z dopiskiem „MIBMiK_zwierzętarnia”

Instytut zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów.

Prosimy o dołączenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Pełna informacja dostępna jest pod linkiem www.iimcb.gov.pl/pl/information-clause

Dane do kontaktu
news

<Listopad 2019>

pnwtśrczptsbnd
28
30
31
1
2
3
4
7
MEDmeetsTECH
2019-11-07 do 2019-11-07
9
40. Kongres i Targi LNE
2019-11-09 do 2019-11-10
10
11
15
16
17
22
24
27
28
Warsaw FOODHATON 2019
2019-11-28 do 2019-11-28
29
30
1