Młodszy Specjalista (Biolog)

For show action iimcb cmyk
Termin ważności:
2022-01-03 - 2022-01-31

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej  w Warszawie
zatrudni biologa na stanowisku Młodszy Specjalista (Biolog)

do pracy w Laboratorium Biologii RNA – ERA Chairs Group  (https://bit.ly/3py9jYM)

oraz

Pracowni Usługowej Inżynierii Genomu (http://crisprmice.eu/)

Wymagania:

  • Tytuł licencjata z biologii, biotechnologii lub pokrewnej dyscypliny
  • Wysoka motywacja, zdolność do niezależnego planowania pracy
  • Umiejętność pracy z zespole, dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość metod biologii molekularnej, w szczególności izolacji i analizy kwasów nukleinowych
  • Skrupulatność i umiejętność dokumentowania wyników

Zadania:

  • Izolacje kwasów nukleinowych DNA i RNA
  • Przeprowadzanie reakcji PCR i trawień restrykcyjnych, w tym genotypowanie myszy transgenicznych
  • Pomoc w przeprowadzaniu klonowania plazmidów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (zatrudnienie na stanowisku inżynieryjno-technicznym)
  • Wynagrodzenie 5000 złotych brutto miesięcznie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pełne wsparcie techniczne i administracyjne profesjonalnego personelu administracyjnego
  • Miłą atmosferę pracy
  • Ubezpieczenie medyczne, atrakcyjny pakiet socjalny oraz benefity sportowe

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny (maksymalnie jedna strona)
  • Kontakt do jednej osoby w celu wystawienia referencji
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres recruitment@iimcb.gov.pl
  • W tytule prosimy wpisać "Młodszy specjalista_MOSaIC" oraz imię i nazwisko
  • Termin składania zgłoszeń: 31 stycznia 2022 r.

Instytut zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów.

Prosimy o dołączenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Pełna informacja dostępna jest pod linkiem https://bit.ly/3ooG6xP

Stanowisko współfinansowane ze środków unijnego programu ERA Chairs Horyzont 2020 w ramach projektu „Molekularne szlaki sygnałowe w zdrowiu i w chorobie - Interdyscyplinarne Centrum Doskonałości”.