Laboratorium genetyczne Covid-19 Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia ogłasza nabór na stanowisko laboranta uczestniczącego w wykonywaniu testów diagnostycznych na obecność SARS-CoV-2.

Termin ważności:
2020-05-18 - 2020-06-08
Województwo / region:
śląskie
Firma:
Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. zo.o.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (biotechnologia, biologia, lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej – szczególnie w obszarze zgodnym z zakresami obowiązków opisanymi poniższej

Praca w laboratorium - STREFA PRZYJMOWANIA MATERIAŁU:

Zakres obowiązków:

  • przyjmowania próbek pacjentów,
  • praca z materiałem zakaźnym,
  • zabezpieczania próbek pacjentów do bankowania,
  • izolacja RNA

Praca w laboratorium – STREFA IZOALACJI RNA ORAZ STREFA ANALIZ PCR:

  • analiza PCR w kierunku obecności materiału genetycznego SARS-CoV-2

Zatrudnienie będzie miało charakter zmianowy (umowa zlecenie), zapewniamy wszelkie niezbędne, środki ochrony osobistej stosowne do pracy na danym stanowisku laboratoryjnym.

CV prosimy wysyłać na adres biuro@kmptm.pl