Koordynator ds. organizacji szkoleń i konferencji

Termin ważności:
2019-01-09 - 2019-02-08
Województwo / region:
Łódzkie, Łódź
Firma:
Bio-Tech Media Sp. z o.o.

Bio-Tech Media Sp. z o.o. firma działająca w sektorze mediów branżowych zarówno internetowych jak i prasowych. Wydawca portalu Biotechnologia.pl i CodziennikKosmetyczny.pl. Organizator ogólnopolskiej konferencji Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku ogólnopolskim firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • organizacja szkoleń w tym dobór prelegentów, tematyki, miejsca szkolenia, promocja wydarzeń;
  • organizacja konferencji Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej;
  • organizacja konferencji lub szkoleń na zlecenie klienta;
  • współpraca z partnerami, grafikami, programistami;
  • bieżący kontakt z klientami.

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń i konferencji;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobre zorganizowanie, kreatywność;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • znajomość obsługi komputera w tym pakietu Microsoft Office;
  • prawo jazdy kategorii „B”.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny zależny od zrealizowanych działań;
  • podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy);
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i branży;
  • możliwość współtworzenia nowych i innowacyjnych projektów;
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w rozwoju całej firmy.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranym kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biznes@biotechnologia.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane do kontaktu
news

<Styczeń 2019>

pnwtśrczptsbnd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20