Koordynator Back Office – Dział Klinika

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2019-11-04 - 2019-12-05
Województwo / region:
Wielkopolskie, Poznań

Koordynator Back Office
Dział Klinika

Miejsce pracy: ul. Polska, Poznań

ZAKRES ZADAŃ:
•    koordynowanie i organizowanie pracy oraz zadań pracowników zespołu,
•    wyznaczanie celów i kierunków działania w ramach zespołu,

•    koordynowanie projektów( marketingowych, handlowych, promocji)  zespołu wspierających działania zespołów sprzedażowych Działu Klinika;

•    analizowanie danych i raportów  sprzedażowych ,

•    raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży,

WYMAGANIA:
•    wykształcenie wyższe kierunkowe tj. Biologia, Biotechnologia lub pokrewne;
•    min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze sprzedaży;
•    dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
•    komunikatywność i umiejętność pracy z celami;
•    umiejętność budowania relacji, samodyscyplina

•    dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania;

OFERUJEMY:
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w gronie długoletnich pracowników
•    System premiowy dostosowany do stanowiska
•    Kartę Multisport, Opiekę medyczną Lux-Med., Wczasy pod gruszą. Dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych, Premie świąteczną
•    Szkolenia merytoryczne i kompetencyjne
•    Dofinansowanie studiów i kursów

Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV pod adres: kariera@argenta.com.pl

Dane do kontaktu
news

<Listopad 2019>

pnwtśrczptsbnd
28
30
31
1
2
3
4
7
MEDmeetsTECH
2019-11-07 do 2019-11-07
9
40. Kongres i Targi LNE
2019-11-09 do 2019-11-10
10
11
15
16
17
22
24
27
28
Warsaw FOODHATON 2019
2019-11-28 do 2019-11-28
29
30
1