Internal Sales Nutrition & Pharma

For show action safic logo newsignature
Termin ważności:
2020-01-03 - 2020-02-04

Aktualnie Oddział Safic-Alcan Polska w związku z dynamicznym rozwojem działu Life Science poszukuje Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Zakres zadań i obowiązków:

- zarządzanie sprzedażą (doradczo-technologiczną) grupy surowców dedykowanych dla przemysłu suplementów diety i farmacji

- stała rozbudowa bazy klientów, poszukiwanie nowych możliwości biznesowych oraz odpowiadanie na przychodzące zapytania klientów

- ścisła współpraca z zespołem handlowców terenowych

- zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta

- monitorowanie rynku i działań konkurencji

- raportowanie i administrowanie działań sprzedażowych w CRM

CV w języku angielskim wraz z danymi kontaktowymi prosimy o przesyłanie na adres:

e-mail piotr.uchanski@safic-alcan.pl

Oczekujemy

- wykształcenie wyższe o profilu life-science (farmacja, biotechnologia, technologia żywności)

- zdolności do budowania i rozwijania relacji z klientami

- doświadczenia w pozyskiwaniu klienta B2B i/lub obsłudze klienta z branży farmaceutycznej/suplementów diety

- nastawienia na sukces i realizację celów i powierzonych zadań

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- umiejętność pracy w systemie MS Office, jak również CRM

- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

- szkolenia wdrożeniowe i produktowe

- niezbędne narzędzia do pracy

- przyjazną i kameralną atmosferę w pracy

Opis firmy

Safic-Alcan jest francuską firmą, której historia sięga roku 1847. Powstało wtedy przedsiębiorstwo handlowe, które przez lata rozwinęło i zróżnicowało swoją aktywność podążając za zmianami przemysłowymi oraz globalnymi trendami rynkowymi.

Safic-Alcan dziś to lider na rynku dystrybucji surowców specjalistycznych do produkcji dla różnych gałęzi przemysłu.

Dane do kontaktu
news

<Styczeń 2020>

pnwtśrczptsbnd
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19