Główny Technolog Produkcji Kosmetyków

For show action logo hagi
Termin ważności:
2021-01-12 - 2021-02-12
Województwo / region:
mazowieckie
Firma:
Hagi Sp. z o.o.

Hagi Cosmetics to szybko rozwijająca się firma kosmetyczna z własnym zakładem produkcyjnym. W swoim portfolio posiada produkty naturalne przeznaczone do pielęgnacji dorosłych oraz linię delikatnych kosmetyków dla dzieci. Aktualnie firma poszukuje specjalisty na stanowisko:

Praca w Warszawie oraz w zakładzie produkcyjnym – 70km od Warszawy.

WYMAGANIA:
- znajomość procesów produkcji kosmetyków naturalnych;
- wyższe wykształcenie w dziedzinie chemii, kosmetologii lub pokrewne oraz doświadczenie na stanowisku technologa kosmetycznego;
- znajomość surowców kosmetycznych i aktualnych ofert producentów surowców;
- znajomość normy ISO 16128 oraz aktualnego prawodawstwa krajowego dotyczącego produktów kosmetycznych;
- umiejętność samodzielnego recepturowania produktów kosmetycznych dla dorosłych i dla dzieci wraz z implementacją w zakładzie produkcyjnym;
- znajomość języka angielskiego;

ZAKRES ZADAŃ:
- recepturowanie nowych produktów kosmetycznych (kosmetyka biała, myjąca, produkty dla dzieci)
- nadzór nad wdrożeniem nowości w zakładzie produkcyjnym;
- nadzór nad procesem badawczym przy wdrażaniu nowości, przygotowanie dokumentów do assesmentu;
- dbanie o dokumentację produktową;
- kontakt z dostawcami surowców i klientami;
- uczestnictwo w szkoleniach surowcowych i naukowych;
- aktualizacja produktów/surowców, wprowadzanie innowacji;
- analiza ofert producentów surowców i optymalizacja magazynu surowców;
- współpraca z działem marketingu;
- nadzór merytoryczny nad deklaracjami marketingowymi;
- przygotowywanie składów INCI na etykiety i stronę www;
- przygotowywanie planu badawczego dla wdrażanych produktów;

OFERTA PRACY:
- oferujemy pracę w pełnym wymiarze;
- stabilne, samodzielne stanowisko pracy;
- zgrany, młody zespół i pozytywną atmosferę;
- możliwość podniesienia kwalifikacji;
- możliwość wprowadzenia na rynek własnych pomysłów;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@hagi.com.pl

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hagi Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”