Etat inżynieryjno-techniczny w Zakładzie Biochemii Ogólnej Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego

Fit company profile uj2
Termin ważności:
2023-01-20 - 2023-02-28
Województwo / region:
MAŁOPOLSKIE

Oferta pracy w pełnym wymiarze godzin na stanowisku inżynieryjno-technicznym
Data rozpoczęcia pracy: marzec/kwiecień 2023 r.
Okres zatrudnienia: czas nieokreślony

Główne obowiązki po zatrudnieniu:

  • obsługa administracyjna laboratorium o profilu biochemicznym, w tym:
  • prowadzenie i koordynacja zamówień, ich odbiór i prowadzenie dokumentacji tych zamówień;
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji administracyjnej na potrzeby Zakładu m.in. dotyczącej realizowanych projektów badawczych, prowadzonych zajęć dydaktycznych;
  • nadzór nad zapleczem badawczym Zakładu, w tym bankami komórkowymi, bazą odczynników oraz poprawnością działania sprzętu laboratoryjnego;
  • prowadzenie hodowli oraz wykonywanie podstawowych doświadczeń z wykorzystaniem wybranych linii komórkowych;
  • przygotowywanie podstawowych odczynników chemicznych i pożywek;
  • obsługa autoklawu.

Proces rekrutacji:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o złożenie dokumentów (życiorys, list motywacyjny, kopia dyplomu licencjackiego lub magisterskiego) w Sekretariacie ds. ogólnych Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ (pokój D212, ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków) lub przesłanie ich w wersji elektronicznej do kierownika Zakładu, prof. dr hab. Jolanty Jury, na adres: jolanta.jura@uj.edu.pl.

Zgłoszenie należy przesłać do 28 lutego 2023 roku. Kierownik Zakładu zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska, jedynie wybranego kandydata.

Oczekujemy

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe – absolwent studiów licencjackich lub magisterskich na kierunku biologia, biochemia, biotechnologia lub pokrewnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • obsługa komputera – znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność samodzielnej organizacji swojej pracy
  • zaangażowanie, sumienność i niezawodność

Dodatkowym atutem będzie znajomość praktyczna następujących metod (wykonywanych np. w ramach pracy magisterskiej):

  • hodowle komórek prokariotycznych i ludzkich,
  • transformacja, transfekcja,
  • analiza poziomu ekspresji wektorów reporterowych,
  • analiza poziomu ekspresji metodami PCR i PCR w czasie rzeczywistym,
  • analiza ekspresji metodą Western blot,
  • umiejętność przygotowywania odczynników/roztworów do biologii molekularnej

Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole naukowym
  • stałe zatrudnienie – umowa o pracę z możliwością podpisania umowy na czas nieokreślony
  • normowany i stały czas pracy
  • możliwość brania udziału w projektach badawczych
  • pakiet socjalny Uniwersytetu Jagiellońskiego: 13. pensja, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, pakiet medyczny, pożyczki na cele mieszkaniowe, wycieczki turystyczne.

Dane do kontaktu
news

<Luty 2023>

pnwtśrczptsbnd
1
2
3
4
5
8
9
11
12
13
15
16
18
19
20
21
25
26
1
3
4