Diagnosta laboratoryjny

Termin ważności:
2019-11-19 - 2019-12-31
Województwo / region:
Wroclaw, dolnoslaskie
Firma:
ukryte

Dla znanej sieci laboratoriów medycznych poszukujemy Diagnostę laboratoryjnego do Ząbkowic Śląskich (możliwa pomoc w relokacji w razie chęci przeprowadzki)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych
  • Obsługa aparatury medycznej
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Czynne prawo wykonywania zawodu
  • Znajomość procedur laboratoryjnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność oraz dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + pakiet benefitów
  • Doświadczony zespół zapewniający dobrą atmosferę pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii, ciekawe przypadki medyczne
  • Możliwość rozwoju oraz dofinansowania specjalizacji

Źródło

Mini logo hays