Chemik Organik - Chemik Syntetyk

Termin ważności:
2022-07-28 - 2022-08-29
Województwo / region:
mazowieckie, Łomianki/Kiełpin
Firma:
Celon Pharma S.A.

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki zgodnie z umową.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie w zakresie chemii organicznej, technologii chemicznych lub inżynierii chemicznej, szczególnie mile widziany będzie udokumentowany dorobek naukowy z dziedziny chemii procesowej, mile widziany stopień naukowy doktora;
  • Minimum 4-letnie w samodzielnej pracy badawczej: doświadczenie w planowaniu i wykonywaniu syntez związków małocząsteczkowych w skali półtechnicznej;
  • Doświadczenie w prowadzeniu syntez z wykorzystaniem reaktorów szklanych/lub przepływowych;
  • Doświadczenie w oczyszczaniu mieszanin poreakcyjnych za pomocą krystalizacji;
  • Umiejętność efektywnego planowania i wykonywania eksperymentów chemicznych, szczególnie syntez prowadzonych w atmosferze gazu obojętnego i warunkach bezwodnych;
  • Doświadczenie w zakresie interpretacji wyników spektroskopowych, między innymi tj. HPLC, NMR, MS, FTIR; DSC-TGA, XPRD
  • Umiejętność dokumentowania postępów pracy: tworzenie dzienników laboratoryjnych, pisanie publikacji naukowych, pisanie raportów czy zgłoszeń patentowych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole badawczym
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac;
  • Umiejętność efektywnego komunikowania się z zespołem
  • Chęć uczenia się nowych technik wykorzystywanych w syntezie i oczyszczaniu innowacyjnych związków małocząsteczkowych;
  • Entuzjazm i ciekawość naukowa, szczególnie w obszarze chemii procesowej;
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań i zdolność kreatywnego myślenia.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie biofarmaceutycznej, w jednym z najnowocześniejszych centrów badawczo-rozwojowych w Polsce;
  • Udział w realizacji innowacyjnych projektów badawczych, których celem jest rozwój i wprowadzenie na rynek nowych leków małocząsteczkowych;
  • Współpracę z renomowanymi jednostkami badawczymi w Polsce i na świecie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji;
  • Stabilne środowisko pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: rekrutacja@celonpharma.com