Business Development Specialist

For show action btc1
Termin ważności:
2019-08-21 - 2019-09-30
Województwo / region:
Łódzkie

Bio-Tech Consulting to firma doradcza specjalizująca się w analizach typu due diligence dotyczących głównie aspektów technologicznych. Dzięki naszej pracy Klienci mogą bezpieczniej realizować swoje cele biznesowe. Dokonujemy wycen, ocen i analiz ekonomicznych projektów B+R z obszaru life science i biotechnologii, wspieramy start-upy, innowacyjne przedsiębiorstwa i instytucje naukowe w procesach rozwoju nowych przedsięwzięć biznesowych i komercjalizacji ich produktów, pomagamy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Jesteśmy twórcami i partnerami innowacyjnych start-upów.

W związku z naszym stałym rozwojem biznesowym i doskonaleniem procesów wewnętrznych poszukujemy kandydata na stanowisko: Business Development Specialist.

Oczekujemy

 • wykształcenia wyższego; osoby z doktoratem mile widziane,

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

• komunikatywności oraz umiejętności budowania relacji biznesowych,

• samodzielności w realizacji zadań,

• chęci pracy w obszarze szerokorozumianego life science, biotechnologii i ochrony zdrowia,

• chęci systematycznego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności (zwłaszcza umiejętności interpersonalnych oraz komunikacyjnych),

• gotowości do częstych wyjazdów służbowych,

• prawa jazdy kat. B,

• wysokiego poziomu kultury osobistej.

Zakres obowiązków:

• nawiązywanie współpracy biznesowej z centrami transferu technologii, parkami technologicznymi, instytucjami naukowymi realizującymi projekty B+R z zakresu nauk przyrodniczych i medycznych i utrzymywanie z nimi stałych kontaktów,

• aktywne pozyskiwanie nowych parterów biznesowych i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych (środowisko start-upowe, inwestorzy, fundusze inwestycyjne typu seed fund),

• pozyskiwanie zleceń na usługi doradcze firmy,

• obsługa procesów typu business matchmaking,

• przygotowywanie ofert oraz materiałów marketingowych,

• zapewnienie profesjonalnej komunikacji z klientem podczas realizacji zleceń,

• prowadzenie procesu sprzedaży,

• obsługa posprzedażowa klientów i partnerów biznesowych.

Oferujemy

• możliwość rozwoju umiejętności indywidualnych i kariery zawodowej,

• prywatną opiekę zdrowotną,

• konkurencyjne wynagrodzenie,

• umowę o pracę,

• pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: office@biotechconsulting.pl

Dowiedz się więcej na naszej stronie www.biotechconsulting.eu

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13. rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bio-Tech Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tuwima 30/3U, 90-002 Łódź. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r. 3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres sześciu miesięcy od momentu zakończenia rekrutacji. 4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa.

Dane do kontaktu
news

<Wrzesień 2019>

pnwtśrczptsbnd
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
12
13
14
15
17
Biznes w Genach