Biotechnolog procesowy

Termin ważności:
2021-11-23 - 2022-01-02
Województwo / region:
Łódzkie, lodzkie
Firma:
ukryte

Obowiązki:

  • Prowadzeniem i dokumentowaniem procesów wytwarzania sterylnych produktów biotechnologicznych
  • Pracą przy etapach upstream lub downstream
  • Obsługą nowoczesnej linii technologicznej pracującej w systemie single-use
  • Przygotowaniem buforów i roztworów procesowych;
  • Będziesz miał swój udział w projektach związanych ze skalowaniem i walidacją procesów biotechnologicznych;
  • Będziesz uczestniczył w rozwiązywaniu problemów i niezgodności, proponowanie działań naprawczych;
  • Będziesz brał udział w interdyscyplinarnych spotkaniach ds. analizy ryzyka i oceny prowadzonych procesów;
  • Tworzeniem i aktualizacją dokumentacji systemowej, procesowej i rejestracyjnej;
  • Pracą w systemie jakości GMP;
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie uwzględniające Twoją wiedzę i doświadczenie oraz dodatki do pracy w systemie zmianowym;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szybkość zatrudnienia - praca od zaraz!
  • Podczas okresu próbnego otrzymasz swój indywidualny plan szkoleń, który ułatwi Ci wdrożenie się w obowiązki oraz pozwoli poznać wszystkie systemy;
  • Indywidualny plan rozwoju zawodowego w firmie oraz różnorodność powierzonych zadań;
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów);
  • Dofinansowanie do nauki języka;
  • Integracja zespołu – wspólne święta, wyjazdy i wyjścia;
  • Pracę w miłej atmosferze, którą tworzy zespół i liderzy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe biotechnologiczne, chemiczne, biologiczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia hodowli komórek ssaczych oraz/lub prowadzenia hodowli bioreaktorowych
  • Doświadczenie w zakresie chromatografii powinowactwa, chromatografii jonowymiennej, filtracji roztworów białek (nanofiltracja, ultrafiltracja, diafiltracja, filtracja sterylizująca);
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie;
  • Znajomość oprogramowania – pakiet MS Office;
  • Książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku GMP.

Źródło

Mini logo hays
Dane do kontaktu
news

<Grudzień 2021>

pnwtśrczptsbnd
29
30
1
2
Cleanroom Pass
2021-12-02 do 2021-12-02
3
4
5
7
BHP w pomieszczeniach Cleanroom
2021-12-07 do 2021-12-07
9
MEDmeetsTECH#12
2021-12-09 do 2021-12-09
BioTech Daily 2021
10
11
12