Biotechnolog/Biolog (Asystent Techniczny)

For show action alab
Termin ważności:
2021-05-31 - 2021-07-02
Województwo / region:
Firma:
ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Grupa ALAB to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań.
W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Wykonywanie czynności diagnostyki laboratoryjnej pod nadzorem diagnosty laboratoryjnego.

Wymagania:

  • ukończenie studiów wyższych na kierunku: biotechnologia (tytuł zawodowy magistra lub magistra inżyniera) lub biologia (tytuł zawodowy magistra),
  • doświadczenie w pracy w laboratorium - będzie dużym atutem,
  • dobra organizacja pracy,
  • zdolność do szybkiego uczenia się,
  • chęć rozwoju,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • pracę laboratoryjną w obszarze nowoczesnych technologii,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji,
  • umowę zlecenie lub umowę o pracę,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz dla współpracowników.

Osoby zainteresowanie prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego linku:

Dane do kontaktu
news

<Czerwiec 2021>

pnwtśrczptsbnd
1
3
5
6
9
Packaging [R]evolution
2021-06-09 do 2021-06-09
10
11
12
13
15
16
VIII KONGRES POLSKA CHEMIA 2021
2021-06-16 do 2021-06-16
EUROBIOTECH Online 2021
17
Beauty Innovations 2021 ONLINE
2021-06-17 do 2021-06-18
19
GENialne terapie