BIOLOG / wykonawca w projekcie - Wojskowy Instytut Medyczny

Termin ważności:
2019-08-23 - 2019-09-27
Województwo / region:
mazowieckie, Warszawa
Firma:
Wojskowy Instytut Medyczny

Laboratorium Onkologii Molekularnej i Terapii Innowacyjnych Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie specjalizujące się w badaniach podstawowych i aplikacyjnych w obszarze chorób nowotworowych poszukuje kandydatów na stanowisko: biolog do realizacji projektu pod kierownictwem prof. Claudine Kieda „Terapia komórkowo-genowa AD/ALS”.

Stanowisko: Biolog/wykonawca w projekcie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • realizacja zadań projektu,
  • hodowle in vitro komórek śródbłonka, w warunkach normoksji i hipoksji oraz transfekcja komórek
  • doświadczenia in vivo (podawanie komórek myszom podskórnie i dożylnie, izolacja organów)
  • izolacja białka i RNA oraz ich analiza metodami: Western blot, ELISA, real-time PCR, NGS
  • analiza otrzymanych wyników i udział w przygotowaniu publikacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunki: biologia, biotechnologia, chemia lub pokrewne)
  • minimalnie 3 lata doświadczenia pracy w laboratorium biologicznym
  • wiedza z zakresu biologii chorób neurodegeneracyjnych i nowotworów
  • praktyczna znajomość technik biologii molekularnej i komórkowej
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • odpowiedzialność i samodzielność

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy ze zwierzętami
  • wysoka motywacja i zaangażowanie do pracy naukowej
  • entuzjazm w opracowywaniu nowych procedur laboratoryjnych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, multidyscyplinarnym zespole
  • możliwość zdobycia wiedzy z zakresu prowadzenia badań zarówno w obszarze badań podstawowych, jak i aplikacyjnych
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się jednostce naukowej z szeroką współpracą międzynarodową
  • umowę o pracę na czas określony (9 miesięcy z możliwością przedłużenia do 12 miesięcy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej: CV, list motywacyjny, kopie dyplomu i przynajmniej 2 listy referencyjne na adres: ckieda@wim.mil.pl do dn. 6 września 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) prowadzonych przez Wojskowy Instytut Medyczny Warszawie”

Dane do kontaktu
news

<Wrzesień 2019>

pnwtśrczptsbnd
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
12
13
14
15
17
Biznes w Genach