Bioinformatyk

For show action pobrane  1  logo ibb
Termin ważności:
2024-06-04 - 2024-06-20
Województwo / region:
mazowieckie
Firma:
Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk

poszukuje na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Data ogłoszenia: 03/06/2024

Termin składania ofert: 20/06/2024

Termin rozstrzygnięcia: 24/06/2024

Przewidywany termin objęcia stanowiska: do uzgodnienia

  • Zakres obowiązków
    Wsparcie w realizacji projektów naukowych Zakładu.
  • Bioinformatyczne wsparcie merytoryczne dla naukowców i doktorantów w szczególności w ramach analizy danych.
  • Współudział w projektowaniu i planowaniu eksperymentów.
  • Pogłębianie wiedzy i umiejętności praktycznych.

  • Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe na kierunku bioinformatyka, biologia, informatyka, chemia, fizyka lub pokrewne.
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu bioinformatyki.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętności programistyczne.

  • Mile widziane
  • Doktorat z (lub z użyciem) bioinformatyki.
  • Udział w projektach badawczych.
  • Publikacje naukowe (wykaz publikacji, lista komunikatów konferencyjnych, listę nagród i wyróżnień, informacje o udziale w realizacji projektów badawczych, informacje o udziale w szkoleniach, kursach lub warsztatach).

  • Oferujemy
  • Możliwość rozwoju i nauki, w tym zrobienia doktoratu.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Elastyczne godziny pracy w ramach zatrudnienia na cały etat.
  • Pracę w jednej z najlepszych polskich instytucji prowadzących badania naukowe w zakresie biologii i chemii. Pracę w środowisku pasjonatów przy analizach danych z różnorodnych projektów naukowych.

Benefity
• Świadczenia z ZFŚS
• Dofinansowanie do karty Multisport
• Bezpłatne lektoraty językowe
• Parking dla pracowników
• Na miejscu lekarz zakładowy i lekarz stomatolog

Składanie dokumentów:

CV w formacie pdf., klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji należy przesłać drogą elektroniczną na adres piotr@ibb.waw.pl z tytułem wiadomości „IBB_rec-04/2024”. Oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Logo w150
Załączniki
Dane do kontaktu
news

<Czerwiec 2024>

pnwtśrczptsbnd
30
31
2
3
4
8
9
10
12
14
15
16
19
PCI Days
2024-06-19 do 2024-06-20
20
21
22
23