Asystentka/Asystent biura

Fit company profile impag logo web
Termin ważności:
2019-08-12 - 2019-09-12

Firma IMPAGChemicals Poland Sp. z o.o. poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa zamówień i zapytań o produkty
  • Pomoc w zakresie biurowym (obsługa maili, nadzorowanie obiegu dokumentów)
  • Współpraca z firmami logistycznymi
  • Tłumaczenie z języka angielskiego i opracowywanie dokumentacji technicznej produktów
  • Wsparcie dla marketingu
  • Współpraca z handlowcami
  • Organizowanie spotkań z kontrahentami
  • Realizowanie innych zadań w zakresie usprawnienia pracy biura

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Kreatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (warunek konieczny)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Aby aplikować na powyższe stanowisko, prosimy wysłać CV i list motywacyjny na e-mail:recruiting@impag.pl do dnia 15 września 2019.

Z wybranymi kandydatami będziemy się kontaktować do 30 września 2019.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Dane do kontaktu
news

<Lipiec 2019>

pnwtśrczptsbnd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21