Asystent w Dziale Sprzedaży Surowców Kosmetycznych

Fit company profile impag logo web
Termin ważności:
2020-02-11 - 2020-03-11
Województwo / region:
Mazowieckie, Warszawa

Firma Impag Chemicals Sp z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  •  Stacjonarne wspieranie pracy działu sprzedaży surowców kosmetycznych
  •  Prowadzenie korespondencji (kontakt mailowy i telefoniczny) z klientami polskimi i zagranicznymi
  •  Kontakt z klientami w sprawach zleconych przez dział sprzedaży
  •  Kontakt z dostawcami
  •  Kompletowanie dokumentacji technicznej i wypełnianie kwestionariuszy dla klientów
  •  Przygotowywanie ofert cenowych dla klientów
  •  Tłumaczenie i opracowywanie materiałów marketingowych
  •  Organizacja targów i innych wydarzeń promocyjnych
  •  Nadzór nad procesem wysyłki próbek

Oczekiwania względem kandydata:

  •   Wykształcenie chemiczne, biotechnologiczne, kosmetologiczne lub pokrewne
  •    Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  •    Wymagana bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  •    Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  •    Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  •    Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
  •    Samodzielność, skrupulatność i dokładność
  •    Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  •    Wysoka kultura osobista
  •    Zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę – pełen etat
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wewnętrzne szkolenie dotyczące oferty produktowej firmy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego

Aby aplikować na powyższe stanowisko, prosimy wysłać CV i list motywacyjny na e-mail recruiting@impag.pl do dnia 11 marca 2020 r.

Z wybranymi kandydatami będziemy się kontaktować do 16 marca 2020 r.

Zgłoszenia prosimy wysyłać z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.  Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem recruiting@impag.pl