Asystent/ka koordynatora ds. organizacji szkoleń i konferencji

For show action biotechmedia logo print 37cmx10cm
Termin ważności:
2018-07-19 - 2018-08-30
Województwo / region:
Łódzkie, Łódź
Firma:
Bio-Tech Media Sp. z o.o.

Bio-Tech Media Sp. z o.o., wydawca portalu i czasopisma Biotechnologia.pl,

organizator szkoleń i konferencji branżowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:

- promowanie eventów, wydarzeń organizowanych przez BTM w grupie docelowej,

- działania marketingowe oparte o kontakt bezpośredni oraz telefoniczny,

- dbałość o wizerunek firmy,

Wymagania:

- umiejętność obsługi Pakietu MS Office oraz baz danych (CRM),

- zapał, zaangażowanie do pracy, samodzielność i kreatywność w działaniach,

- mile widziane doświadczenie przy organizacji eventów,

- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,

- mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- znajomość branży kosmetycznej i farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- elastyczny czas pracy, w siedzibie firmy,

- umowę o pracę po okresie próbnym,

- stałą podstawę oraz system prowizyjny, związany z efektywnością wykonanej pracy,

- możliwość rozwoju osobistego, również poprzez uczestnictwo w licznych targach, konferencjach
i szkoleniach branżowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biznes@biotechnologia.pl do dnia 30.08.2018 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13. rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)  informujemy, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bio-Tech Media sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Kamińskiego 23, 90-229 Łódź.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r.
3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres sześciu miesięcy od momentu zakończenia rekrutacji.
4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa.