Asystent ds. zamówień z jęz. angielskim

Fit company profile logo seppic quadri pour impression  cmjn
Termin ważności:
2019-10-22 - 2019-11-21
Województwo / region:
mazowieckie
Firma:

SEPPIC jest uznanym, francuskim producentem surowców aktywnych i pomocniczych do produkcji kosmetyków,
leków, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz szczepionek. SEPPIC jest obecny w ponad 100 krajach.

(ok. 20 godzin tygodniowo)

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zadania :

- Procesowanie zamówień
● Wprowadzanie zamówień do systemu ERP
● Rezerwowanie surowców oraz organizowanie terminowych dostaw do klientów
● Odpowiadanie na wszelkie zapytania klientów dotyczące procesu realizacji zamówień
oraz dostaw
- Zamawianie próbek
- Zarządzanie dokumentacją
- Procesowanie reklamacji

Wymagania :

● Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie potrzebna do
komunikowania się z centralą we Francji
● Obsługa komputera na bardzo dobrym poziomie
● Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
● Umiejętność pracy w zespole
● Wielozadaniowość
● Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Oferujemy:

● Umowę na zlecenie
● Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w przyjaznym środowisku pracy
● Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres: poland.seppic@airliquide.com
Informujemy, że Administratorem danych jest SEPPIC z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskie 132. Dane
zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów
wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dane do kontaktu
news

<Listopad 2019>

pnwtśrczptsbnd
28
30
31
1
2
3
4
7
MEDmeetsTECH
2019-11-07 do 2019-11-07
9
40. Kongres i Targi LNE
2019-11-09 do 2019-11-10
10
11
15
16
17
22
24
27
28
Warsaw FOODHATON 2019
2019-11-28 do 2019-11-28
29
30
1