Asystent ds. Sprzedaży – Biuro Obsługi Sprzedaży

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2020-03-11 - 2020-04-11
Województwo / region:
Wielkopolskie, Poznań

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy samodzielnych i komunikatywnych Kandydatów na stanowisko:

Poznań, ul. Człuchowska 6

ZAKRES ZADAŃ:
• Realizacja zamówień składanych drogą mailową i telefoniczną;
• obsługa klientów kluczowych (kontakt telefoniczny i mailowy, monitorowanie wysyłek, kontrola stanów magazynowych);
• obsługa zgłoszeń reklamacyjnych;
• realizacja harmonogramów dostaw;
• udzielanie informacji telefonicznej i mailowej dotyczącej realizacji zamówień i statusu dostaw;
• udzielanie informacji telefonicznej klientom, fakturowanie;

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe kierunkowe (Biologia, Biotechnologia, Mikrobiologia, kierunki medyczne i pokrewne) – warunek konieczny;
• doświadczenie w pracy z klientem;
• praktyczna znajomość Microsoft Office, w szczególności programu Microsoft Excel;
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• umiejętność współpracy w zespole;
• samodzielność, sumienność, dokładność, komunikatywność;

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w gronie długoletnich pracowników;
• system premiowy dostosowany do stanowiska;
• kartę Multisport;
• prywatną opiekę medyczną Lux-Med;
• wczasy pod gruszą;
• dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych;
• premie świąteczną;
• szkolenia merytoryczne i kompetencyjne;
• dofinansowanie studiów i kursów.

Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji

CV prosimy wysyłać na adres kariera@argenta.com.pl

Dane do kontaktu
news

<Marzec 2020>

pnwtśrczptsbnd
24
25
26
29
2
5
6
7
8
9
10
PHARM Connect Congress 2020
2020-03-10 do 2020-03-11
11
12
13
14
15
16
17
Targi EuroLab i CrimeLab 2020
2020-03-17 do 2020-03-19
18
19
22
23
24
27
28
41. Kongres i Targi LNE
2020-03-28 do 2020-03-29
29
30
31
1
4
5