Asystent ds. sprzedaży - Analityczne Urządzenia Pomiarowe

For show action logo api hq
Termin ważności:
2020-02-07 - 2020-02-29
Województwo / region:
mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne doradztwo, wsparcie i budowanie relacji z klientami
  • Organizacja szkoleń i demonstracji urządzeń pomiarowych
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Wsparcie działów serwisu i marketingu

Oczekujemy

  • Preferowani absolwenci technologii chemicznej/chemii/inżynierii chemicznej lub pokrewnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, analityczne myślenie, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B (warunek obowiązkowy)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Telefon i komputer służbowy
  • Możliwość pracy ze sprzętem światowej klasy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Opis firmy

Firma A.P. Instruments - założona w Warszawie w 2001 roku, działa jako wyłączny i jedyny przedstawiciel oraz dystrybutor handlowy renomowanych marek sprzętu analitycznego i pomiarowego.
Nasi specjaliści doradzają przy wyborze odpowiedniej konfiguracji analizatorów i niezbędnych akcesoriów według indywidualnych potrzeb użytkowników. Zajmują się także organizacją pokazów oferowanych analizatorów i wykazują ich przydatność do konkretnych zastosowań w nauce i technice.