Asystent Badawczy / Naukowiec - Bioreagents and Cell Engineering Facility

Fit company profile firm 63242 eaba99 big  1
Termin ważności:
2018-09-03 - 2018-10-03
Województwo / region:
Firma:

Zakres obowiązków:

  • Izolacja komórek krwi metodą wirowania w gradiencie i sortowania magnetycznego
  • Opracowanie metod wydajnego mrożenia komórek krwi
  • Przygotowywanie banków komórek krwi do celów naukowych
  • Prowadzenie hodowli komórek krwi
  • Opracowanie i wykonywanie testów laboratoryjnych sprawdzających funkcjonalność wyizolowanych komórek
  • Wsparcie grup badawczych w prowadzeniu eksperymentów z dziedziny immunoonkologii

Oczekujemy

Wymagania:

  • Tytuł magistra lub doktora w obszarze biologii / biotechnologii lub kierunków pokrewnych
  • Znajomość podstaw immunologii
  • Doświadczenie laboratoryjne w pracy z komórkami pierwotnymi:
    • Izolacja komórek z krwi obwodowej
    • Sortowanie magnetyczne różnych subpopulacji komórek z krwi i kożuszków leukocytarnych
    • Opracowywanie, optymalizacja i przeprowadzanie testów funkcjonalnych na komórkach krwi

Mile widziane doświadczenie w:

  • Barwieniu komórek do analiz z użyciem cytometru przepływowego
  • Mrożeniu komórek krwi
  • Pracy w biobanku próbek biologicznych
  • Doświadczenie w prowadzeniu hodowli in vitro komórek eukariotycznych
  • Znajomość podstawowych technik biologii molekularnej (izolacja białek, DNA, RNA, western blot, PCR)

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej Firmie o szybkiej dynamice wzrostu
  • Doskonalenie swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych
  • Dostęp do atrakcyjnej infrastruktury socjalnej (m.in dostęp do siłowni i sauny na terenie budynku)
  • Codzienna współpraca z ekspertami oraz wymiana wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formacie pdf na adres e-mail: praca@selvita.com, wpisując w temacie Nr ref: SEL/068/B, Asystent Badawczy / Naukowiec - Bioreagents & Cell Engineering Facility

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.”.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych”.

Opis firmy

Selvita S.A. jest jedną z największych w Europie firm biotechnologicznych działających w obszarze odkrywania i rozwoju leków stosowanych w obszarze onkologicznym. Selvita zajmuje się również świadczeniem usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata. Selvita zatrudnia ponad 400 pracowników. Główna siedziba Spółki i laboratoria mieszczą się w Krakowie. Ponadto Selvita posiada laboratoria w Poznaniu, a także biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie tj. w Regionie Bostonu i Regionie San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w UK.

Dane do kontaktu
news

<Wrzesień 2018>

pnwtśrczptsbnd
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
7
8
9
10
16
17
19
21
MEDmeetsTECH #6
2018-09-21 do 2018-09-21
22