Administrator systemu

For show action ibb
Termin ważności:
2018-10-10 - 2018-10-20
Województwo / region:
Mazowieckie, Warszawa
Firma:
Instytut Biochemii i Biofizyki PAN

ogłasza rekrutację na stanoiwsko:

Administrator Systemu

Opis stanowiska:

1. Administrator klastra obliczeniowego i sieci LAN Instytutu.

Wymagania:

1. Preferowane ukończenie studiów o kierunku informatycznym. Minimum:wykształcenie średnie, policealne informatyczne lub w trakcie studiów wyższych (preferowane kierunki: informatyka lub telekomunikacja).

2. Znajomość zagadnień z obszaru:

  • znajomość administracji systemami Linux.
  • obsługi sieci LAN oraz urządzeń sieciowych
  • obsługi klastra obliczeniowego (HPC IBB PAN: 1152 CPU, karty GPU Nvidia, LustreFS, Hitachi AMS2500)
  •  konfiguracji oprogramowania serwera pocztowego.

3. Zaangażowanie w pracy, terminowość wykonania powierzonych zadań

5. Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum umiejętność czytania i odpowiadania na korespondencję)

6. Umiejętność działania w zespole.

Mile widziane:

1. Doświadczenie zawodowe o profilu zgodnym z opisem stanowiska.

2. Ukończone studia o kierunku informatycznym.

Oferujemy:

1. Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w dużej organizacji.

2. Wpływ na rozwój infrastruktury sieciowej i obliczeniowej Instytutu.

3. Możliwość zdobywania wiedzy z zakresu technologii HPC.

4. Udział w europejskich projektach infrastrukturalnych (EU-OpenScreen oraz ELIXIR)

5. Zatrudnienie w formie umowy o pracę oraz elastyczne godziny pracy.

6. Możliwość wykonania pracy doktorskiej z zakresu bioinformatyki.

Zgłoszenia obejmujące CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:  secretariate@ibb.waw.pl

do dnia 20 października 2018 r.

Dane do kontaktu
news

<Październik 2018>

pnwtśrczptsbnd
1
2
3
5
6
7
10
11
Life Science Open Space
2018-10-11 do 2018-10-11
12
13
14
16
18
INSIDE TRENDS
2018-10-18 do 2018-10-19
Meet Up Food Supplement Ingredients
2018-10-18 do 2018-10-18
19