Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia

Packaging Innovations
Data rozpoczęcia:
2022-05-31
Data zakończenia:
2022-06-01
Organizator:
Targi w Krakowie
Miejsce
EXPO XXI Warszawa

Packaging Innovations: trendy i wiedza na wiosennych targach B2B

Przed nami 14. edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – już 31.05-01.06.2022 r. w EXPO XXI Warszawa. Packaging Innovations jako jedne z nielicznych targów w Polsce pomimo pandemii zachowały swoją ciągłość, a nawet zostały poszerzone o nowe formaty. Wstępem do stacjonarnych targów są wydarzenia online, pozwalające na utrzymanie kontaktu z branżą oraz umożliwiające dostęp do wiedzy oraz kontaktów biznesowych osobom, które nie mogą w nich bezpośrednio uczestniczyć. 

Tematem przewodnim targów są eko-opakowania oraz e-commerce, a wystawcy zaprezentują swoje rozwiązania w aż 10 strefach tematycznych! Wydarzenie cieszy się nieustającą popularnością wśród wielu branż i jest to dla nich świetna okazja na poznanie innowacji, podpatrzenie najnowszych rozwiązań i nawiązanie wartościowych kontaktów. Podczas Targów Packaging Innovations prezentowane są rozwiązania wyznaczające europejskie i światowe trendy w branży, takie jak eko-opakowania i innowacje, które wyraźnie widać wśród wystawców.

 

Program towarzyszący

Rok 2022 to kontynuacja autorskich podcastów Packaging Innovations. Rozmowy Spakowane, których tematami są topowe zagadnienia branży takie jak eko-projektowanie opakowań, opakowania dla e-commerce, a także wyzwania dla opakowań kosmetycznych czy prawne aspekty obrotu opakowań.

Ciekawie zapowiada się także nieodłączny element targów – strefa workShops. Wiedza zdobywana na targach podczas wykładów i prezentacji jest szczególnie ceniona przez uczestników Packaging Innovations. Tematyka wystąpień na scenie workShops będzie dotyczyć branżowych trendów, w tym eko-rozwiązań oraz e-commerce.

Równolegle z Packaging Innovations odbędzie się również, ponownie w wersji stacjonarnej, organizowana wspólnie z firmą Aniflex konferencja Pakaging [R]evolution. Nowością tegorocznej edycji targów jest bezpłatna usługa umawiania spotkań z wystawcami poprzez elektroniczny katalog wystawcy. 

Wstęp na targi jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Newsletter