Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia, Nasze szkolenia

NOWOŚĆ | Kosmetyki dla Matki i Dziecka – kobiety w ciąży i dzieci ponizej 3. roku życia
Data rozpoczęcia:
2020-04-27
Data zakończenia:
2020-04-27
Organizator:
Bio-Tech Media
Miejsce
Łódź
Zarejestruj się na to szkolenie na naszym portalu!
Wypełnij formularz

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
*Warunkiem odbycia się szkolenia jest zebranie minimalnej liczby osób

 

Miejsce: Łódź

Termin: 27 kwietnia 2020

Czas trwania: 09.00-15.00 (1 dzień)
*godziny mogą lekko ulec zmianie.

Cena: 1000-1250 zł netto

 

*EARLY BIRDS 1000 zł netto/osoba do 25 marca 2020

*1250 zł netto/osoba cena  przy rejestracji po 25 marca 2020

 

Agenda

 

1.     Charakterystyka grupy docelowej; na co zwrócić uwagę w fizjologii skóry

2.     Technologiczne wyzwanie czy powszechnie stosowane receptury

3.     Jakie substancje wspierają pielęgnację kobiet w ciąży

4.     Typy skóry dzieci a różnice w potrzebach pielęgnacyjnych

5.     Jakich substancji unikać?

6.      Aspekty toksykologiczne i co na to legislacja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prelegenci

mgr Paweł Wojtanowski – biotechnolog, absolwent wydziału Biologii na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie.  Od wielu lat związany był z tematem biznesu w biotechnologii pracując w sektorze life science. Swoim doświadczeniem i wiedzą wspierał  naukowców w wielu dziedzinach rozwoju, wprowadzając z powodzeniem projekty naukowo badawcze. Współpraca z laboratoriami również producentów kosmetyków zaowocowała poznaniem nowych metod badań produktów kosmetycznych jak również suplementów diety.  

Obecnie zwiazany z firmą ACC Chemicals jako Specjalista ds. Bezpieczeństwa Kosmetyków i Chemii Gospodarczej. Swoją wiedzą i doświadczeniem służy wsparciem we wprowadzeniu produktów kosmetycznych na rynek. Jest obecny na spotkaniach i konferencjach Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, który ma kontakt z Komisją Europejską kształtując prawo kosmetyczne.

 

dr inż. Marta Pawłowska  – doktor inżynier nauk chemicznych i kosmetologicznych Safety Assessor, właściciel ACC Chemicals świadczącej międzynarodowe usługi doradcze w zakresie legislacyjno-technicznym prawa kosmetycznego i międzysektorowego, wykładowca uniwersytetu Łódzkiego, dziekan wydziału Inżynierii na kierunku Chemia Kosmetyczna WSIiZ, konsultant rynku kosmetycznego i farmaceutycznego, autorka publikacji naukowych i komuników na konferencjach krajowych i międzynarodowych. Absolwentka Politechniki Warszawskiej Wydziału Chemicznego. W trakcie doktoratu ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu Chemii Kosmetycznej na Politechnice Warszawskiej. Od wielu lat związana ze światem chemii i kosmetologii, oceną kosmetyków zajmuje się na co dzień, jako Safety Assessor; z ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie oceny bezpieczeństwa i toksykologii produktów kosmetycznych, wyrobów medycznych, mieszanin chemicznych. W ciągu swojej pracy wykonała kilka tysięcy Raportów Bezpieczeństwa Kosmetyków. Od roku 2014 jest obecna jako uczestnik PZPK (Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego) w grup roboczych mających kontakt z Komisja Europejską i uczestniczy w kształtowaniu legislacji prawa kosmetycznego. Od 2017 Firma ACC Chemicals jest samodzielnym członkiem w PZPK. Opracowuje nowe formulacje kosmetyków i pomaga we wdrażaniu ich na rynek oceniając nie tylko ich skład, ale również badania oraz informacje marketingowe, które docierają do konsumenta. W ten sposób dba o bezpieczeństwo zarówno formuły kosmetyku jak i prezentacji samego kosmetyku.

 

Cena

*EARLY BIRDS 1000 zł netto/osoba do 25 marca 2020

*1250 zł netto/osoba cena  przy rejestracji po 25 marca 2020

 

Cena szkolenia obejmuje:
- wykłady
- materiały dydaktyczne w formie papierowej
- przerwy kawowe
- lunch
- certyfikat

 

 

KONTAKT

Kaja Bernasińska

e-mail: kaja.bernasinska@biotechnologia.pl

 

 

UWAGA! Jesteś na diecie bezmięsnej?
Zgłoś to w uwagach w formularzu rejestracyjnym

 

 

Newsletter