Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia

Beauty Innovations 2018
Data rozpoczęcia:
2018-06-12
Data zakończenia:
2018-06-12
Organizator:
Bio-Tech Media
Miejsce
Łódź, Hotl Vienna House Andel's Lodz

 

Beauty Innovations - Forum Branży Kosmetycznej organizowane przez portal Biotechnologia.pl jest już VIII edycją tego wydarzenia, które w jednym miejscu gromadzi przedstawicieli branży kosmetycznej. Jest to event, gdzie najlepsi specjaliści i przedstawiciele firm spotykają się, aby podyskutować o najbardziej nurtujących tematach oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Wydarzenie skierowane jest do:

  • właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne;
  • pracowników laboratoriów, działów badawczo-rozwojowych, działów produkcji, kontroli jakości, osób zajmujących się marketingiem w firmach kosmetycznych;
  • firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, etykiet, opakowań;
  • przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych branżą kosmetyczną.

Program Beauty Innovations składa się z prelekcji prowadzonych przez najlepszych ekspertów z branży kosmetycznej i nie tylko.

Konferencja zakończy się debatą, w której wezmą udział prelegenci.

 

Ważnym punktem konferencji jest networking, który w tej chwili jest wiodącą formą nawiązywania relacji biznesowych. Dzięki specjalnej platformie uczestnicy mają możliwość umawiania się na indywidualne spotkania biznesowe, prowadzone w komfortowych warunkach (w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach) z potencjalnymi kontrahentami i najlepszymi specjalistami branży kosmetycznej.

Spotkania można planować poprzez platformę B2B połączoną z profilem uczestnika, do której hasło ustala się podczas rejestracji na konferencję. Platforma zostaje włączona na 2 tygodnie przed rozpoczęciem Beauty Innovations. Wówczas każdy uczestnik ma od razu wgląd do pełnej listy osób biorących udział w tym wydarzeniu.  Każdy uczestnik może umówić się na dowolną liczbę spotkań. Każde spotkanie może trwać do 20 minut.

 

http://www.konferencja.biotechnologia.pl/

 

 

Newsletter