Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Choroby rzadkie w XXI wieku"
Data rozpoczęcia:
2018-02-28
Data zakończenia:
2018-02-28
Organizator:
Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL
Miejsce
Lublin

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL zaprasza do rejestracji na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Choroby rzadkie w XXI wieku", która odbędzie się 28 lutego 2018 r. w Lublinie.

Konferencja ma na celu stworzenie panelu wymiany wiedzy i najnowszych doniesień z obszaru diagnostyki, terapii i opieki nad osobami dotkniętymi chorobami rzadkimi. Wydarzenie odbędzie się w dniu Światowego Dnia Chorób Rzadkich, więc tym bardziej w tym czasie nasza uwaga powinna skupić się na analizie możliwej pomocy chorym.

Podczas Konferencji swoją obecnością zaszczycą nas Goście Honorowi:

* dr hab. n. med. Paulina Własiuk (Zakład Hematoonkologii Doświadczalnej, Uniwersytet Medyczny w Lublinie),

* dr hab. Beata Kieć-Wilk (Katedra Chorób Metabolicznych, Uniwersytet Jagielloński).

Uczestnicy mają możliwość zaprezentowania swoich prac w formie wystąpienia ustnego, posteru naukowego oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

Zgłoszone i zaprezentowane prace oraz postery zostaną poddane ocenie członków Komitetu Naukowego. Autorzy najwyżej ocenionych prac i posterów zostaną nagrodzeni bonami zakupowymi do wykorzystania w sieci salonów Empik.

Elektroniczna rejestracja prowadzona jest do 31 stycznia 2018 r. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Komitet Organizacyjny Konferencji

 

Newsletter