Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018
Data rozpoczęcia:
2018-02-27
Data zakończenia:
2018-03-01
Organizator:
WARSAW PTAK EXPO
Miejsce
Nadarzyn
Link do strony

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018 to branżowa, specjalistyczna impreza odbywająca się w największym w Europie Środkowowschodniej Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo znajdującym się na obrzeżach Warszawy.

W dniach 27.02-01.03.2018r firmy reprezentujące prawie 200 marek pokażą swoją ofertę na powierzchni 24 tysięcy m2 w dedykowanych strefach tematycznych:

* Strefa Techniki Pakowania,

* Strefa Opakowań,

* Strefa Etykiet i Etykietowania,

* Strefa Materiałów do Pakowania,

* Strefa Logistyki i Magazynowania,

* Strefa Automatyki i Robotyki,

* Stref Recyklingu.

W ubiegłym roku wystawcy zaprezentowali maszyny i urządzenia do produkcji opakowań, technologie oraz gotowe produkty. Targi odwiedziło prawie 10 000 gości - nie tylko z branży opakowań, ale również z branż: spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, poligraficznej, tworzyw sztucznych, produkcji przemysłowej oraz magazynowej.

Tegoroczna edycja WARSAW PACK ukierunkowana jest na prezentację i promocję firm dostarczających rozwiązania technologiczne, prezentację nowości w opakowaniach oraz etykietowaniu. Jest to doskonała okazja do odbycia inspirujących biznesowych spotkań z szeroko rozumianą branżą opakowań.

We współpracy z wiodącymi organizacjami i samorządami zorganizowano szereg wydarzeń towarzyszących i konferencji - w tym przygotowana we współpracy Polskiej Izby Opakowań, Rekopolu oraz Foodfakt.pl konferencja „Opakowania w obiegu zamkniętym – wyzwania dla projektantów, producentów i użytkowników opakowań”. Polska Izba Opakowań już po raz czwarty przyzna nagrody za najlepszą pracę dyplomową o tematyce opakowaniowej w 2017roku.

Nad merytorycznym programem wydarzenia czuwa Rada Programowa składająca się z wielu osobistości branży m.in. Prezes Zarządu FENIX Systems Sp. z .o.o – Julian Krupski; Dyrektor Zarządzający ULMA Packaging Polska Sp. z o.o. – Piotr Kosik; Prezes Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita – Dariusz Sapiński; Prezes Zarządu TARCZYŃSKI SA – Jacek Tarczyński;  Prezes Zarządu Radpack Sp. z o.o.  – Tadeusz Radzanowski.

Tegoroczna edycja odbywa się pod patronatem Polskiej Izby Opakowań oraz COBRO – Instytutu Badawczego Opakowań.

Dzięki doskonałej lokalizacji ośrodka targowego (komunikacja drogowa, międzynarodowe lotnisko, baza hotelowa) oraz innowacyjnej formule działania Targi Warsaw Pack w krótkim czasie staną się największym wydarzeniem tej branży.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji wszystkich zainteresowanych gości! Na wszystkich zwiedzających czeka 15 tyś. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Newsletter